Forever?

23:14Hovorí sa, že nič nie je naveky. Nič okrem tetovania a niekoľkých ďalších vecí. Ale vlastne aj o tom by sa dalo diskutovať a polemizovať...


Aj keď pocit je len chvíľková záležitosť, spomienky ostávajú. Ako napríklad na chvíle, kedy sme ako deti bežali do miestnych potravín po žuvačky s tetovačkou, ako sme netrpezlivo trhali ich obaly a rozbaľovali "zázračný papierik" s rozmermi niekoľkých centimetrov štvorcových a následne si ho mokrou špongiou otláčali o predlaktie... To boli časy!

Trochu podobne som sa cítil nedávno, keď mi z Fake Tattoos (http://www.faketattoos.se/en/) poslali balíček . A zábava mohla začať!

K tetovaniu všeobecne mám pozitívny vzťah. Nie som síce zástancom toho, ak niekoho pokožka je v 90 % potetovaná, no ani mi to nevadí a v žiadnom prípade nikoho neodsudzujem. Sám sa chystám na svoje prvé, vlastné,... Zatiaľ poviem len toľko, že na ruke nebude. Nebude to ani pierko a ani morská panna. Bude to niečo "simple", v čo verím. A o tom by to malo podľa mňa byť...

Mimochodom, tetovanie z Fake Tattoos Vám vydrží 3 až 10 dní, aplikuje sa veľmi jednoducho a rovnako jednoducho ide aj dole (ak po pár hodinách zistíte, že to naozaj nie je nič pre Vás...). Z vlastnej skúsenosti hovorím, text vydrží dlhšie na pokožke... A ak nevydržíte, kým Vám baby z FT pošlú Vami vybrané tetovania, zabehnite do prvých potravín a potešte sa žuvačkou s tetovačkou!Pochváľte sa aj Vy! Svojími fake a prípadne aj reálnymi tetovaniami.

You Might Also Like

6 komentárov

 1. i also have a feather tattooed on the inside of my arm (right..) below the elbow. cool intimate photo

  x Peter

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tá prvá fotka je perfektná :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja nemam fake :D Ja som si aj napriek frajerovej nespokojnosti dala na chrbat 20 cm tribal draka, ktory chvostom obmotava triquetru... Velmi dolezite symboly v mojom zivote, odkazujuce na mojich predkov :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta první fotka je dokonalá,a to pírko je úžasný!! :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>