Littlest Things.

22:00Ako som sa vyjadril nedávno, sobotný večer je ideálna časť týždňa, kedy môžeme hrdo ukázať svoje druhé ja. Kombinácia sobotného večera, módnej prehliadky MFD a môjho skromného miesta tam niekde v prvom rade ma prinútila siahnuť hlbšie do svojho šatníka a vytiahnuť z neho kúsky, ktoré si takáto výnimočná udalosť zaslúži. A tak, v duchu hesla: "Čo vyžaruješ, to priťahuješ...", som sa po celodennom maratóne prehliadok dal tak trochu viac do "gala", nech to stojí za to!


Na fotografiách môžete vidieť jednoduché čierne sako s lesklým límcom, ktoré po návšteve čistiarne nadobudlo zhodný odtieň ako nohavice, ktoré k nemu vôbec neboli kupované, no momentálne tieto dva kúsky pôsobia ako kompletný oblek a verím, že túto náhodu ešte párkrát zneužijem. Pod sako som si dal bielu košeľu, ktorá má nazbieranú a naskladanú časť na hrudi a v kombinácii so zlato-čiernymi gombíkmi je naozaj ako stvorená pre výnimočné príležitosti (bohužiaľ na fotkách tieto detaily nie je vidieť... o dôvod viac si ju zobrať znova a aj počas denného svetla!).

Zjavne jednoduchú čierno-bielu kombináciu som  sa rozhodol "vyšperkovať" doplnkami. Oddelenie môjho šatníka, ktoré nesie názov "Doplnky" má hneď niekoľko skvostov. Jedným z nich je určite aj brošňa v tvare mašle z letnej kolekcie doplnkov Fera Mikloška. a čierny clutch, ktorý má veľmi zaujímavú štruktúru koženky (tí z Vás, ktorí ma sledujú na Instagram-e, ju mohli vidieť v lepšom svetle).

Chcel by som viac príležitostí, kedy by sa dalo obliecť trochu ináč, než ako sa obliekam počas bežných dní. Spája sa s tým totiž pocit výnimočnosti a to nenarážam len na oblečenie... Cítite to rovnako?


I wear:
Blazer, Shirt - H&M
Pants - Zara
Clutch - Parfois
Shoes - F&F


You Might Also Like

11 komentárov

 1. Slušíí ! Bol by to príjemný pohľad, keby ste takto chodili po uliciach bežne....

  OdpovedaťOdstrániť
 2. prečo sa v takomto zmysle chlapi neobliekajú častejšie? aspoň košeľa by niektorým naozaj neublížila! presne, čo vyžaruješ to priťahuješ, to si zapamätám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ooo tá brošňa je maximálne geniálna!! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Je to úžasný outfit a brošňa tomu len dodala grády a podtrhla jednoduchú dokonalosť ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ok, mozno ma vysmejes, ale ta brosna mi pripomina tvarom trosku spanielsko, teda toreadorov a nieco take :) prislovie je super, asi si ho viacere zapiseme do zavitov, a tebe to jednoducho seklo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. naj Miklosko :)

  www.karissaworld.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vyzeráš geniálne, bol tam niekto aj lepšie oháknutý ako ty? Podľa mňa nie :)...a pozdrav Ferka, že brošňa je skvelá!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. oh, tá brošňa!
  vyzeráš úplne perfektne!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. vynikajuci outfit! cele je to super!

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>