Veľkolepá jeseň s bižutériou Miklosko Jewels by Spleen

21:15V duchu pomaly ale iste odrátavame posledné letné dni a chystáme sa na ďalšie ročné obdobie. Jeseň mám naozaj rád. V módnom biznise (nevynímajúc ten náš "mini" slovenský) sa neustále niečo deje a z každej strany sa k nám dostávajú novinky, ktoré po horúcom lete prinášajú čerstvý vánok do našich šatníkov a šperkovníc. A čím naplniť na túto jeseň tú svoju? Napríklad niečim z novej kolekcie bižutérie Miklosko Jewels by Spleen, ktorá je predzvesťou novej kolekcie Miklosko Fashion Design (ktorá bude odprezentovaná už o niekoľko dní na Bratislava Fashion Weekend-e) a znova stojí za povšimnutie!

Ako to už býva zvykom u značky Miklosko Fashion Design, každú svoju kolekciu návrhár dopĺňa doplnkami nesúcimi rovnaké označenie a autorskou bižutériou Miklosko Jewels by Spleen.

Tá aktuálna je naozaj veľkolepá a možno ju rozdeliť na dve časti. Zatiaľ čo v prvej dominujú zlaté tóny s rôznofarebnými kryštálmi, v druhej časti nájdeme zaujímavé spojenie kovu vo farbe čierneho striebra s čiernymi a hematitovými kryštálmi. Práve druhé spojenie na mňa pôsobí veľmi záhadne a dramaticky, presne tak ako si šperky na jeseň a zimu predstavujem.

Dámy aj tentokrát nájdu v kolekcii všetko, čo potrebujú k dokonalému doplneniu svojho outfitu. Okrem výrazných náhrdelníkov sa v kolekcii nájdu aj manžetové náramky, náušnice a brošne, na ktoré sa v iných kolekciách často zabúda, no popritom sú veľmi praktickým doplnkom, ktorý celkový vzhľad môže posunúť do úplne inej roviny.
Vzorom použitým v kolekcii aj tentokrát dominuje motív kvetu - ruže, s ktorým sme sa mohli stretnúť aj v predošlej kolekcii bižutérie Miklosko Jewels by Spleen. Okrem neho však dámy môžu staviť aj na náušnice v tvare olistených konárikov či rôzne špirálovité a kruhové ornamenty.

Mojimi osobnými favoritmi sú jednoznačne kúsky v čierno-striebornom prevedení, ktoré v sebe spájajú nadčasovosť a tajomnosť. Veľké náhrdelníky sú tým pravým doplnkom ženy a preto si myslím, že ani jedna z Vás by nemala ostať túto sezónu bez tohto ikonického kúsku. Čo hovoríte na tie z kolekcie MJS? Páčia sa?Kompletnú kolekciu nájdete v predajniach a e-shope Spleen. A teraz som zvedavý na to, ktorý kúsok je Vašim favoritom. Podeľte sa oňho v komentároch ...

You Might Also Like

6 komentárov

 1. úúúú, ty vieš, že ja takéto pompézne šperky zbožňujem. Už iba nájsť sponzora a hrdo ich nosím kade-tade.
  Moje favoritky sú posledné dva kúsky:))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. oh god, chcem ich! sú neodolateľné :)
  u mňa sú favoritom tie posledné dva, ale aj štvrtý zdola :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Miklosko ma strasne pekne vsetky tie kolekcie a aj ceny su velmi prijatelne na to, ze su to dizajnerske kusky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tie posledné dva páry náušníc vyzerajú fakt super! :)
  dailyFABRIC*

  OdpovedaťOdstrániť
 5. posledné dva páry (a aj zvyšok) som dnes videl live a ide o naozaj veľmi pekné kúsky!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nadhera, akurat tie kruhove sa mi az tak nepozdavaju, ale zvysok by som brala!

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>