Equa.

19:30
V dnešnej dobe, kedy nás čoraz častejšie vítajú titulky časopisov, ktoré hlásajú preťaženie našej planéty a enormné znečistenie Zeme je naozaj potrebné, aby sme sa zamysleli nad tým, čo môžeme spraviť pre to, aby sme svojou časťou aspoň do istej miery znížili množstvo odpadu a správali sa ohľaduplnejšie voči svojmu prostrediu.
Recyklovanie v akejkoľvek podobe, kúpa oblečenia z organickej bavlny či jazdenie na bicykli. To sú len niektoré z možností, ktorými aj Vy môžete pomôcť. A dnes Vám rád ukážem ešte jeden, ktorý takisto pomáha šetriť naše životné prostredie a k tomu všetkému ešte aj naozaj dobre vyzerá!

Ekologické fľaše Equa sa len nedávno dostali na náš trh, no svojim hravým a prívetivým dizajnom (a nie len ním) si hneď našli množstvo obdivovateľov. Každá jedna fľaša má objem 0,6l a je vyrobená zo špeciálneho materiálu „Eastman Tritan“, vďaka ktorej vydrží teploty až do 100°C a tak si zo svojej EQUA fľaše môžem vychutnať nie len vodu či džús, ale aj obľúbený zelený čaj alebo kávu.
Na rozdiel od klasických PET fliaš neobsahujú fľaše EQUA toxické zlúčeniny a tým pádom nepôsobia škodlivo.

Vybrať si môžete z množstva dizajnov, ktoré sú naozaj hravé a farebné! EQUA samozrejme myslela na všetkých a na svoje si prídu aj konzervatívnejší, ktorí si môžu vybrať niektorý z jednoduchších priehľadných vzhľadov fliaš. Ako vidíte, ja som sa rozhodol pre žirafu v žltej verzii, ktorá v lete parádne ladí s lístím v parku a robí mi naozaj veľkú radosť!

A na záver, dobrá správa. Traja z Vás budú mať možnosť vyhrať fľašu EQUA. Stačí sledovať stránku blogu na Facebooku, kde už čoskoro spúšťam súťaž!PS: Pozrite sa do e-shopu na Moja Equa a napíšte mi, dizajn ktorej fľaše sa páči najviac Vám!

You Might Also Like

8 komentárov

 1. jééžiš, tá je super! Maja bola minule u mňa a tiež má takú ale ružovú s nejakými príšerkami, tak som len tíško závidela:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pixely sú super :) myšlienka všelijakých fliaš sa mi páči keďže ja pijem dosť málo, lebo mi je ľúto dať peniaze za fľašu a potom to večer doma doháňam

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ta je perfektne originálna :)
  pozerala som e-shop a najviac balony ale aj jednoduchá biela sa mi pači!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj, vyborne flase. Mne sa najviac paci so vzorom kvety.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tie balóniky sú úchvatne, a tie kvety waaw. Ale akože všetky fľaštičky sú krááásne. :) Kebyže som si mala vybrať iba jednu, neviem pre ktorú sa rozhodnem :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. pekná vesta :) (žltááá juu :D)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. V první chvíli jsem si říkala, že takhle z profilu jsi podobný Justinovi :). Což neber jako urážku! Nejsem ta, která by na něj nadávala ;).

  OdpovedaťOdstrániť
 8. super eko tip oplatí sa pozrieť si stránku! čo sa týka obalu tak naj je asi biela ale aj tá tvoja sa nám páči a pekne si sa s ňou zladil :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>