Móda & Luxus

14:21


Neviem ako Vy, no za sám za seba môžem povedať, že on-line nákupy sú pre mňa zábavou! Preklikávanie sa medzi množstvom kategórii, objavovanie nových "must have", prezeranie fotografií, plnenie virtuálneho košíka, jeho vyprázdňovanie a následne "znovanaplnenie", lebo chcenie je väčší pán než potreba... To je jedna z veľmi príjemných a aj mnou obľúbených činností počas dlhých večerov či nocí! Žiadne tlačenie sa pred kabínkami, absencia radov pri pokladniach... Len pohodlné klikanie a výborné ceny. Presne tak vidím novinku portálu Zľavomat - sekciu Móda & Luxus, ktorá myslím poteší väčšinu z Vás.

Jednou z prvých vecí, ktoré ma na tomto projekte zaujali bol fakt, že muži a pánske oblečenie tentokrát nie je odignorované a dokonca ani nezaostáva za ponukou pre dámy! Fakt že konečne si môžem aj ja vyberať z rovnako pestrej ponuky tovaru, ma naozaj teší a verím, že to aj naďalej bude takto pokračovať.


Mňa okrem príjemných cien, ktoré sú naozaj dostupné a v niektorých prípadoch o podstatnú časť nižšie, než originálne ceny teší aj fakt, že vďaka spolupráci môjho blogu so spomínaným portálom a presne sekciou Móda & Luxus Vám budem môcť prinášať o niečo viac zaujímavých príspevkov, vrátane outfitov a tipov na zaujímavé nákupy.
Mňa momentálne zaujala kolekcia slnečných okuliarov značky Calvin Klein a hodinky Marc O´Polo Time, ktoré dokonale spĺňajú moju ideu o vzhľade nadčasových pánskych náramkových hodiniek. Z predošlých predajných kolekcií som bol zahľadený do kolekcie tričiek Eleven Paris, ktoré cez vtipnú potlač vedeli zaujať na prvý pohľad.

Do spomínanej sekcie a celého portálu Zľavomat sa môžete ľahko zaregistrovať, alebo prihlásiť cez svoje konto na Facebooku.
Máte už skúsenosti s objednávaním cez Internet a podobné nákupné portály? Podeľte sa o ne, som zvedavý!

You Might Also Like

1 komentárov

//]]>