Favourite

21:59Pre každé ročné obdobie mám svoje "naj". Môže ísť o farbu, strih, kúsok oblečenia, štýl. Na túto jeseň som si plánoval, čo sa týka farieb, hneď niekoľko naj. S odstupom času musím priznať, že plánovanie mi znova nevyšlo a všetky farby na mojom pomyselnom zozname jedným ťahom zmiatla vínovočervená, bez ktorej v súčasnosti nemôžem dať ani krok.

Ak sa pootočím a nazriem do svojej skrine, vidím štyri kúsky v spomínanom odtieni. Jedným z nich sú práve nohavice, ktoré vidíte na fotografiách a ktoré ma bavia natoľko, že najradšej by som ich ani nevyzliekol. Sú variovateľné, vyzerajú dobre so sakom, košeľou, tričkami, pulóvrami... Rozumejú si s jednoduchou čierno-bielou kombináciou, ktorej dodávajú istý šmrnc a jedinečnosť, no nestratia sa ani pri zeleno-hnedých odtieňoch, ktoré túto jeseň mám tiež rád. Vlastne mám rád jeseň takú, aká je. Vrátane jesenného šatníka, vysokých topánok a všetkých ostatných doplnkov, ktoré k nej patria.

Aký je Váš vzťah k jeseni?


Mimochodom, fotografie sú z otvorenia m.ona fashion gallery, kde ma sprevádzala slečna K. Veľa ľudí na niekoľkých metroch štvorcových spôsobili, že som rád týmto trom fotografiám a oželiem aj tieň cez pol tela. Ďakujem za úžasnú spoločnosť! ;)


Shirt - Zara
Blazer, Pants - H&M
Clutch - Parfois
Boots - F&F
Scarf - ???
Watch - Armani
Belt - Jack & Jones

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Jeseň mám rada, ale len vtedy, keď pekne svieti slniečko :)...a vínová, aj ja na nej teraz fičím a ešte sivá.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. hele víš ty že jsi fakt k sežrání ? (*^_^*)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. rovnaké nohavice má aj môj chlap, sranda :)
  vyzeráš úplne super!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ako ste sa nohavicovo zladili :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>