m.ona fashion gallery

18:24Ak máte pocit, že stretnúť Tatianu Kovaříkovú, Petru "TIQE" Balvínovú, Fera Mikloška, Marcela Holubca W. a ďalších skvelých slovenských a českých návrhárov na niekoľkých metroch štvorcových nie je možné, zrejme Vás sklamem. Alebo skôr poteším! Mne sa to totižto podarilo a od dnes sa to môže podariť hocikomu z Vás. Stačí, ak navštívite nový butik v centre nášho hlavného mesta - m.ona Fashion Gallery. Vďaka nemu sú teraz slovenskí a českí návrhári bližšie k nám, než tomu bolo hocikedy predtým.

Zaujímavá myšlienka obchodu s rýdzo slovenskou a českou módnou špičkou vo mne vzbudila vlnu pozornosti už vo chvíli, kedy som vo svojej mailovej schránke objavil pozvánku na slávnostné otvorenie. Zvedavosť a nadšenie z tohto unikátneho nápadu mam sprevádzali až do samotného otvorenia a neopúšťali ešte niekoľko nasledujúcich hodín.

Označenie "Fashion Gallery" je na mieste. A doslova. Ako som spomínal, na niekoľkých metroch štvorcových nájdete výber toho najlepšieho, čo slovenská a česká módna scéna v súčasnosti ponúka. Dobre známe mená ako napríklad Jana Gavalcová, Michaela Luptáková, Fero Mikloško, Marcel Holubec W, Petra Balvínová, Tatiana Kovaříková, Klara Nademlynská a ďalšie zaručujú, že tu nájdete nie len širokú a rôznorodú paletu domácej tvorby, ale aj najvyššiu kvalitu a kúsky, ktoré sa vyznačujú jedinečnosťou a svojim budúcim majiteľkám zabezpečia obdiv na každom kroku.

Každý návrhár prezentujúci svoju tvorbu v m.ona Fashion Gallery má priamo v butiku niekoľko kúskov zo svojej aktuálnej kolekcie, no okrem nich sú k dispozícii aj LookBooky všetkých z nich a tak si zákazníčky môžu s chuťou vyberať z ešte širšieho spektra odevov.

Osobne som si v každej jednej kolekcii zamiloval minimálne jeden, ak nie hneď viacero kúskov a jediné, čo ma zachránilo pred osobným bankrotom je, že pánska časť zatiaľ v m.ona Fashion Gallery chýba. Čo však nie je, môže byť... A ja by som sa teda mal začať šetriť.

Mimochodom, na večierku po slávnostnom otvorení som sa dozvedel, že v butiku by sa mali objaviť aj doplnky. A tak už nebude žiadnym problémom ísť si osobne pozrieť svoju vysnívanú kabelku od nášho najlepšieho módneho návrhára, či dychberúce kožené rukavice od ďalšieho perfektného slovenského návrhára (tí sú tam len dvaja a tak určite viete, na ktorých myslím...).

A aby ste neblúdili mestom, pripomínam, že m.ona sa nachádza na Dunajskej ulici č. 46 a ako bolo viackrát v daný večer zdôraznené: "Je tu pre všetkých!". Myslím si, že nie je na čo čakať, pretože nikde inde v našom meste nenájdete toľko krásy a inšpirácie ako na tomto mieste...


A na záver niekoľko dám, ktoré ma v daný večer bavili:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. nie su tej dáme posledne topanky troschu velke?:D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. świetny blog! ;)

  obserwujemy? ja juz!

  akcjaa.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bola som tam pozriet a poviem len ze ACH!

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>