My Eyes Lie

16:38


Horúčka sobotňajšej noci ma chytila aj tento týždeň. A to doslova! Po prvotnej únave som chytil druhý dych a pracovný týždeň uzavrel najlepšie, ako sa len dalo.

Chladný večer a tmavú noc som znova strávil s mojimi naj. Divoké tanečné kreácie sme prerušovali krátkymi  rozhovormi, hlasným smiechom a opätovaním pohľadov. Rôznorodých.


Občas mám pocit, že toto mesto je malé. Malé pre niektoré skupiny ľudí a že si v ňom jeden druhému dýchame na krk. Stretávame tých, ktorých by sme nemuseli a nechceli, no osud nám nehrá zakaždým do karát.

To však nič nemení na tom, že ak som obklopený čo i len hŕstkou ľudí, ktorí vedia zdieľať moje vášne a sú "na rovnakej vlnovej dĺžke", všetko negatívne ide preč. Moment prekvapenia sa rozplynie tak rýchlo, ako rýchlo vznikol. A Vy tancujete ďalej. Nechcete prestať. A neprestanete. Nikdy.


Za superské "DubStEp" tričko ďakujem značke Your Eyes Lie. Situácia z minula sa nezopakovala a na nikom som nevidel nič ani len podobné, yes!
Z ich kolekcie by som si vedel teda vybrať aj oveľa viac a silno premýšľam nad niekoľkými konkrétnymi modelmi. A možno budú Vianoce a ...

T-shirt - Your Eyes Lie
Jacket - Zara
Jeans - H&M
Bracelets - random (Shamballa, eBay, from Poland)
Ring - Asos

You Might Also Like

3 komentárov

  1. Your Eyes Lie majú niektoré perfektné veci!
    brala by som :)
    a tými ľuďmi sa vôbec nezapodievaj, podstatné je byť stále v kruhu ľudí, ktorí Ťa majú radi ;)

    OdpovedaťOdstrániť

//]]>