Wishlist autumn & winter 2012

0:55


Pri pohľade na to, čo momentálne nosím a čo zatiaľ len čaká na moment, keď bude taktiež nosené, mi napadá len jedno: "Nič nepotrebujem!". Samozrejme ťažšie je na túto duchaplnú myšlienku myslieť v reálnom živote a tak sa občas pristihnem pri "preklikávaní sa" po rôznych e-shopoch ,či blúdení medzi regálmi oblečenia v obchodoch.
A tak, či už chcene alebo nechcene sa v mojej hlave utvoril akýsi wishlist s tým, čo by ma v súčasnosti celkom potešilo.

Už na prvý pohľad je zrejmé, že dnešný zoznam prianí je znova do istej miery "schyzofrenický". Na jednej strane čisté línie s minimalizmom, na druhej strane divoké a ešte divšie potlače, na ktoré s radosťou budú ukazovať deti na ulici a starším spoluobčanom sa zdvihne ľavé obočie (alebo pravé... alebo rovno oboje).


Prvú kategóriu dnes zastupuje jednoduchý zimný kabát v odtieni ťavej srsti, po akom pokukujem už od minulej zimy a pravdupovediac ma táto činnosť ešte stále baví. Na koláži je model od značky Acne, ktorej e-shop si prezerám zakaždým, keď nemám nič lepšie na práci (čo samozrejme nie je často, ale predsa...). Rovnakej značky je aj svetlá peňaženka. Nové "prechodné bývanie" pre moje financie by som už naozaj akútne potreboval a tento typ a veľkosť peňaženky sa mi v posledných rokoch osvedčili.

Tričko s dlhým rukávom z kolekcie MMM with H&M je môj "fejvrit", no v Auparku som naňho nenatrafil. Dávam tomu šancu ešte budúci týždeň v Prahe. Snáď sa nájdeme... Rovnako rád by som sa našiel aj s hodinkami, ktoré by vyzerali ako tieto od Michaela Korsa. Jednoduché a nadčasové. To sú moje kritériá, z ktorých neopustím. Ak však nájdem "tie svoje", budú mať miesto na mojej ruke rezervované na niekoľko rokov.

Kožené rukavice a vyššie "Chelsea Boots" sú od F&F a tak veľmi po nich túžim, že asi nakoniec budú moje... V hlave si už vizualizujem ich kombináciu so zeleným kabátom, ktor mi nedávno došiel z Asosu.
Druhá strana mince je oveľa viac "fresh" a možno aj "crazy". Mikina akéhokoľvek druhu v mojej skrini chýba už nejaký ten piatok (pravdupovediac už asi druhý / tretí rok). Práve túto sezónu mám chuť si jednu zaobstarať. Na dni, kedy sa mi "nechce riešiť", kedy si k nej oblečiem obľúbené slim jeansy, na nohy natiahnem Conversky a pôjdem "kade ľahšie".

Pohľad mi ubieha najmä k modelom s digitálnou potlačou, aké ponúka napríklad Mr. Gugu & Miss Go, od ktorých sú obe mikiny v spodnom rade koláže. Ešte stále som nevyrástol z "galaxy" potlače (k tomu, aby tento moment nastal, budú ju musieť začať predávať v niektorom z našich reťazcov s módou). Tričko s podobne "wow" motívom som našiel v e-shope Your Eyes Lie, od ktorých už mám dva modely a ich jedinečnosť ma teší pri každej príležitosti, kedy ich na seba oblečiem.

Simple mikina s nápisom "LOVE" je znova od značky Acne a niečo podobné mám v pláne si vyrobiť. Ešte nájsť niečo vhodné, svetlo-šedé, na ktoré budem následne tlačiť nejaký ten duchaplný nápis! Videli ste niekde v našich obchodoch mikinu, ktorá by bola vyhovujúca na menšiu úpravu?

A celé pomyselné "Milý Ježiško, tento rok si na Vianoce prajem..." ukončujem starou známou klasikou - striebornými digitálkami značky Casio. Každým dňom narastá pocit, že patrím do "starej školy" a tá predsa musí mať digitálky. A najlepšie v každom odtieni kovu (nech tým mojím zlatým nie je smutno...).


Priebežne Vás budem informovať o svojom pocite "starej školy" aj o tom, čo z uvedeného sa niečou zásluhou (teda mojou) alebo iným zázrakom dostalo ku mne a do môjho šatníka. Niečo tam totižto určite skončí! :)

You Might Also Like

11 komentárov

 1. hodinky mám na wish liste aj ja, tiež MK a ak mi vieš poradiť kde ich objednám tak, že prídu skôr? Na stranke MK asi jedine čo?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. majú ich aj na Asose a ten je momentálne veľmi promptný v odosielaní objednávok, mne tá posledná prišla do týždňa od samotného objednania ;)

   Odstrániť
 2. boty z F&F som aj ja chcela kúpiť bratovi, ale sa vyjadril, že boty má! Ja chcem spraviť z neho ikonu a ona ma takto odbije:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja ich mám rovno dvojo, ale ak chceš, tretie ma potešia O:)

   Odstrániť
 3. digitálne casiovky som si chcela aj ja kúpiť, ale v ženskej verzií boli strašne malé! :( asi pôjdem do tej pánskej...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja mám tie pánske strieborné Casio hodinky a sú super! a ešte aj svietia! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj moje zlaté svietia! (aj keď teda, túto ich funkciu som zatiaľ využil raz, keď som skúšal, na čo je ktoré tlačidlo :D)

   Odstrániť
  2. Ja ho teda využívam :P naposledy keď som cestovala autobusom v noci, alebo aj v kine :) zlaté mám ženské a tie nesvietia:/

   Odstrániť
 5. Casio hodinky a nejakú tú mikinku by som prijala aj ja! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja mám v pláne popozerať sa po nejakej budúci víkend v Prahe, možno niečo objavím..

   Odstrániť

//]]>