Brand new me.

23:40
Aký máte pocit, keď si niečo oblečiete prvýkrát? Je to výnimočnosť, ktorá Vás opantá a vyčarí úsmev na tvári? Hrdo no neprvoplánovo vystavujete na obdiv nový kúsok, pýchu svojho šatníka? Alebo si to ani neuvedomujete a kráčate mestom bez toho, aby sa Vám v hlave premietal obraz seba samého v "tom niečom"?
Priznávam, u mňa to vo veľkej miere záleží od situácie. Od príbehu ktorý sa s daným kúskom spája. Ináč vnímam odstrihnutie etikety zo svetra, ktorý som si kúpil, pretože sa začala zima a nemal som čo na seba a ináč sa staviam k zaväzovaniu kravaty, ktorú som dostal od niekoho mne blízkeho.

Veľmi "špeciálny" pocit mám z hodiniek, ktoré sú aj na týchto fotografiách (no pre decembrové slnko ich ani na jednej detailne nevidieť... tak teda najbližšie). Kúpil som si ich nedávno, sám pre seba, ako odmenu za prvý semester na magisterskom štúdiu. Mám k nim naozaj blízko a vždy keď sa na ne pozriem, vybaví sa mi množstvo práce a driny, ktorá sprevádzala týchto pár mesiacov. Som rád, že ich mám za sebou.

Doplnky (až na tašku) sú z môjho obľúbeného F&F. Práve minule som sa letmo pozrel na svoj botník. Zistil som, že až 80% jeho obsahu tvorí obuv tejto značky. Aj to jasne dokazuje moje tvrdenie, že F&F vie robiť pánsku obuv. Štýlovú, cenovo priateľnú a aj kvalitnú (zatiaľ som nereklamoval ani jeden pár).

Pletená kravata ma zaujala na prvý pohľad. Štruktúrou materiálu a aj farbou, ktorá je mojim tohtoročným favoritom (ako ste si už určite všimli...). Kožené rukavice nemôžu chýbať, nosím ich prakticky denno-denne a sú najvyužitejším doplnkom tejto sezóny.

A čo v zime zahreje viac než vlnený kabát a kašmírový sveter?Boots, Tie, Leather Gloves - F&F

Shirt - Zara
Coat - H&M
Jeans - ???
Belt - Jack Jones

Clutch - Parfois


Práve mi hrá (ona mi hrá vlastne celý týždeň...):

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Kravata je naozaj zaujimava :) a cely outfit vyzera skvelo,ako vzdy :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jsi tak krasny, Patrik!!!
  Mas styl, krasnou tvar a talent psat. I'm your big fan!
  Ivory posila pac a pusu za kompliment - dekujeme :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 3. mňa priateľ alebo čaj s rumom, ale najlepšie oboje zároveň :)
  vyzeráš skvele! úplne ako z filmu, srší z Teba taká serióznosť a elegancia...
  ja milujem obliecť si niečo po prvý krát, najmä šaty, ako už vieš (asi preto potom toľko nakupujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta kravata vyzera dost dobre, bola by som zvedava na nu celu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. až ju previažem na správnu dĺžku, ukážem aj celú ;) Trochu ťažšie sa uväzuje, keďže je z tak atypického materiálu a na prvýkrát sme ju dvaja museli viazať :))

   Odstrániť

//]]>