Pavel Brejcha LINE (a mnoho ďalšieho) v Bratislave

19:37


Staré mesto má množstvo tvári a aj po niekoľkých rokoch ma jeho atmosféra zakaždým dostane! Občas cítim potrebu sa len tak prejsť po jeho úzkych uličkách, prezrieť si výklady, dať si kávu v niektorej z obľúbených kaviarní a sledovať okoloidúcich. Verím, že je nás viac, ktorí túto potrebu z času na čas cítime. A ak sa tiež radíte do tejto skupinky ľudí, mám pre Vás ďalší tip, ako stráviť pár príjemných chvíľ...

CT Gallery momentálne prebieha projekt "Vianočný kontakt na Pánskej", ktorý v sebe spája veľa (a aj viac) pekného, domáceho a fair-trade. Ako hovorí už názov tohto príspevku, móda a dizajn znova nechýbajú. Tentokrát v podobe kolekcie "Pavel Brejcha LINE".

Až do začiatku decembra, kedy bol spustený Vianočný kontakt, som kolekciu Pavla Brejchu poznal len z niekoľkých fotografií a záznamu jednej prehliadky, na ktorú sa mi nepodarilo dostať. O to viac ma teší, že momentálne je kolekcia k videniu (a zakúpeniu) aj u nás v Bratislave.Čisté línie, minimalizmus, geometria, prírodné a technické materiály. Hodvábne blúzky, bavlnené košele, šaty či dámske kabáty. Všetko nájdete pohromade na jednom mieste. Momentálne by k vystaveným modelom mala pribudnúť aj dámska bunda, ktorá je tak trochu špeciálna... Jej podšívka je z materiálu s potlačou ručne kresleného vizuálu celej aktuálnej kolekcie. A tak, pri nosení tejto bundy, jej majiteľka vlastne nosí celú kolekciu... :)


Okrem spomínanej kolekcie Pavla Brejchu nájdete v CT Gallery aj interiérový dizajn značky "Amandari", knihy v ktorých si prečítate čo to o móde (chcem všetky! teda, všetky ktoré ešte nemám!), ručne vyrábané hračky z Česka a keramiku zo Záhoria.

Verím, že ďalší projekt Kontaktu na seba nedá dlho čakať. Ich myšlienka mi je totižto veľmi blízka a je vidieť, že ľudia ktorí za týmto projektom stoja, robia všetko s láskou a z presvedčenia, že ak sa chce, dá sa to aj ináč.

A do kedy nájdete Vianočný kontakt v CT Gallery? Do 21. decembra... Čiže do nového začiatku :)

Za pozvanie ďakujem Dane Kleinert, ktorej showroom nájdete hneď vedľa CT Gallery.

You Might Also Like

4 komentárov

 1. tie black\white šaty, ach och uch

  OdpovedaťOdstrániť
 2. no ze som ja z tej BA odisla
  č/b šaty su velmi velmi zaujímavé!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pavel Brejcha je pro mě mág! Učil mě v plzni na artcampu design obuvi a od te doby ho miluju:D

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>