Vianočný wishlist

0:03Drahá vyššia moc (alebo hocikto, kto mi tento rok chce darovať vianočný darček...),

dlho som premýšľal, o čo Ťa poprosiť. Celý rok som poslúchal (ako ináč), správal sa zodpovedne (občas aj menej zodpovedne, ale o tom potom), poctivo sa učil a naháňal vysokoškolský titul, nech mám aspoň o pár eúr viac na výplatnej páske než niektorí moji rovesníci, bol milý k ľuďom (ku ktorým som uznal za vhodné) a tak ďalej.
Preto by som Ťa tento rok poprosil o niekoľko maličkostí, bez ktorých si svoj život viem predstaviť, no s nimi si ho viem predstaviť takisto. A oveľa jasnejšie.

Aby som aj v roku 2013 mal čo nosiť, potešilo by ma tričko s identitou niekoho, kto mi je sympatický a bez okolkov by som ho pustil do svojho šatníka. A tak by to mohol byť napríklad fúzatý Karl či vystrihaná Rihanna. Myslím, že by sme si rozumeli...

Určite si si všimla (drahá "Vyššia moc"), že obľubujem kadejaké drobnosti, ktoré zdobia nie len mňa, ale aj môj nočný stolík a trojicu zaplnených krabíc. Aby tomu tak nebolo a ja som naplno využil celé spektrum doplnkov, ktoré mi pripomínajú isté konkrétne chvíle môjho života, môžeš mi priniesť stojan v podobe jelenieho parožia či stromu. A poprosím niečo minimalistické, ehm...

Viem, že už teraz ma čakajú pod vetvami nášho vianočného stromčeka dve knihy, no hovorí sa, že do tretice všetko dobré a tak, ak by sa tam objavila ešte aj kniha Život je krátky... Bol by som najšťastnejší! (a ako dobre by to znelo... dostal som na Vianoce tri knihy! Tri!!!) Pokukujem po nej už od leta a ja ju fakt chcem! Tak možno teraz konečne...

Iste si si takisto všimla, že ďalšou mojou vášňou sú vône zhmotnené v mojich obľúbených parfémoch. Momentálne ich mám dosť, no ak by som si mohol vybrať ďalší, bol by to flakón nesúci názov Carolina Herrera 212 VIP Men.

Ak by sa nesplnilo nič z predošlých tipov na dary, potešiť by ma určite potešil aj nový obal na môj notebook. Biely, minimalistický, v tvare listovej obálky. Raz dva by sme si na seba zvykli.

A ak naozaj nič z uvedeného nevyjde, vedz že sa nebudem hnevať. Úplne najviac ma poteší maličkosť v podobe nového diáru, bez ktorého sa budúci rok stratím (a to by si nechcela ani ty, "Vyššia moc"). No ak už nejaký, tak od vydavateľstva Taschen alebo TeNeues. Oni ich majú najlepšie!!!

Ďakujem Ti Vyššia moc (alebo hocikomu, kto sa rozhodne brať tento wishlist v najbližších dňoch vážne) a už teraz sa teším na strom a všetko okolo toho!PS: čo Vy a tohtoročné (materiálne) želania?
      (Nemateriálne som zámerne nerozoberal, pretože to si každý rok želám to isté.)

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Mam podobny obal pre moj MacbookAir ale v hnedej farbe :-) a je to super vec.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak tričko s vystrihanou rihannou by som brala aj ks ebe

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tie trička sú super!
  ja som to z rihannou chcela drahému kúpiť, ale to by bolo pre neho moc rihannovské, to iba kvôli tomu, že sa páči mne. veru brala by som ho!
  inak RI mám všetky tie pánske tričká super, tiež som tam robila prednedávnom nákup.
  a ten stojan je tiež mooc dobrý.
  ja už mám všetko takže nič nepotrebujem :) Ale je jasné, že by sa našlo tisíc vecí, ktoré nepotrebujem, ale chcem :D napr nejaké topánky, kabelky, alebo pokojne stačí jeden oversized kabát.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. a čo nemateriálne si želáš každý rok? :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>