Made by Boy on Tumblr

18:34


Fotografie akéhokoľvek druhu sú pre mňa večným zdrojom inšpirácie. V niektorých z nich sa nachádzam, v iných objavujem skrytý význam. Zhmotňujú moje túžby, vízie a dokonale vyjadrujú moje aktuálne cítenie a to, čím momentálne žijem.

V hlbokých útrobách môjho notebooku skrývam niekoľko zložiek plných toho, z čoho na mňa sála veľká dávka inšpirácie a myslím, že by bola škoda aj naďalej (len) zhromažďovať a nepodeliť sa s Vami o svoju malú zbierku "zhmotnených pocitov".

Oddnes môžete čakať pravidelnú dávku inšpirácie na


Nájdete tam všetko, čo sa nevošlo na Facebook blogu Made by BoyTumblr budem aktualizovať najmä inšpiratívnymi fotografiami z celého sveta a tém, ktoré sú mi blízke.  A tak sa môžete tešiť na množstvo lifestylu, nespútanosti, štýlových mužov, ešte štýlovejších dám, kúsok architektúry, nejaké to zrnko múdrosti, čiernu, bielu a všetky ich odtiene, ktoré ma aktuálne bavia.


Okrem toho samozrejme pokračuje blog v zabehnutých témach a takisto bude Made by Boy aktívny aj na Facebooku, kde má pre Vás pripravené rýchle správy, detailný street-style, dennú inšpiráciu z oblasti stylingu a domáceho designu alebo hudobné tipy.

V komentároch čakám Vaše tipy na najlepšie Tumblr blogy, prípadne odkaz na Váš súkromný Tumblr. Nech môžem aj ja Vás sledovať! :)

You Might Also Like

10 komentárov

 1. môj : http://perfect4libi.tumblr.com/
  odporúčam : http://k-boggs.tumblr.com/
  :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak tvoj si určite pridám.. môj www.nejdzi.tumblr.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super, sledujem Ťa :)
  mám ich rada veľa, ale v poslednej dobe najviac slintám nad: http://foodfuck.tumblr.com/
  a môj: http://dolcezuzka.tumblr.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. určite si ťa tam pozriem :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ambrozalia.tumblr :3
  a ja osobne mám rada marankova.tumblr a bryarly.tumblr

  OdpovedaťOdstrániť
 6. júúj aj som na to strešne namotaná v poslednej dobe :)
  takže ťa idem hneď mrk!
  a obľúbené špeci nemám, všetko ma baví :)
  a ja som: http://julianaivicic.tumblr.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Davaj si pozor, Tumblr je zavislost :D moj je http://the-fashion-therapy.tumblr.com/ a oblubenych mam uz vela, ale tebe by sa mohlo pacit napr. http://voguelovesme.tumblr.com/ - tam su krasne zabery z prehliadok a editorialov vseobecne, http://lecieldeparis.tumblr.com/-mix vsetkeho pekneho, http://ruoloc.tumblr.com/ - na citaty a moving images z filmov a ak budes mat niekedy depresivnu teenegersku naladu tak http://smellslikete3n-spirit.tumblr.com/ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tak na to sa pozriem :)
  Moj je http://zannabod.tumblr.com/ a pripomina mi to, ze asi by som mala aktualizovat..

  OdpovedaťOdstrániť
 9. a nechceš si ma nahodou zobrať za ženu?:3:DD

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>