Material Boy

19:26


Menej je viac. Hovorieva staršie osadenstvo našej populácie. Sám sa tým zvyknem riadiť, najmä v dňoch kedy nie je čas a ani nálada na kombinovanie či objavovanie vecí v spodných radoch môjho šatníka.

Dnešná doba však rúca bariéry a počas poslednej sezóny sme viackrát čítali alebo počuli, že "viac je viac". A tak, z času na čas aj ja popustím uzdu svojmu materialistickejšie založenému "ja" (óóó áno, zbožňujem ho!), dvere šatníka otvorím dokorán, krabice s doplnkami vysypem na posteľ a hra môže začať!

Vrstvenie náramkov ma drží už pekných niekoľko mesiacov a myslím, že tak skoro ma ani neprestane baviť. Je úžasné, že za tak malým kúskom sa môže skrývať celý jeden príbeh, spomienka, osoba, miesto... Keby som mal opísať všetko, čo pre mňa znamená pätica tých, ktoré vidíte na fotografiách, mohla by sa o tom vydať kniha (a v tvrdej väzbe!).
Druhé zápästie dnes patrilo novým hodinkám, ktoré mi prišli od Zľavomatu zo sekcie Móda a luxus. Spĺňajú všetky kritériá, ktoré som od pánskych hodiniek očakával. Majú dostatočne veľký a výrazný ciferník, sú kovové, svojim vzhľadom nevtieravé, no predsa zaujímavé. Priznávam, že pár chvíľ po rozbalení balíčka som bol z nich vedľa (nie, nie ako tá jedľa... len vedľa). Naozaj. Presne takéto boli moje vysnívané (budúce) hodinky.
Pani Anna si pre zmenu veľmi rozumie s vybíjaným límcom môjho saka, ktoré ste už mohli vidieť na jednej fotografii, ale v samostatnom príspevku ešte nie. Rozumieť si s ním rozumiem aj ja, čo si evidentne všimli aj niektorí ľudia z môjho okolia...

A ospravedlňujem sa za dnešné povrchnosti, no aj o tých sú naše svety... Večer si vstúpim do svedomia a porozmýšľam, o čom duchaplnejšom by to mohlo byť najbližšie.

(A možno som si len potreboval hneď na úvod vybiť svoju "material boy" náladu...)T-shirt - DIY
Blazer - H&M Trend
Clutch - Parfois
Watch - Tom Tailor (Zľavomat - Móda & Luxus)
Bracelets - random (from Krakow, Prague, Budapest, Morellato)

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Odpovede
  1. ja čakám na to, až pôjdu ruky hore (zn. koniec skúškového :D)

   Odstrániť
 2. ja som dnes len tak minimalisticky :) legíny a zúfalý zelený dlhý sveter.. náhrdelník s matrioškou. náramky mi pri počítači dosť vadia, tlačia ma :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ani ja som takto nesedel doma pri počítači... :) sme boli v meste, len vonku nebola vhodná klíma na akúkoľvek fotografiu.. :-/

   Odstrániť
 3. good ootd : )

  cute blog *.*

  http://lovnajka.blogspot.com/
  Najka , oxox

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>