Cruciani.

19:34


Nedávno, pri jednom z mojich myšlienkových pochodov (áno, mal som veľa voľna), ma trápila otázka existencie zásnubných prsteňov. Hneď by som ich vymenil. Za náramky!

Tí, čo ma poznajú bližšie, vedia, že tieto drobnosti sú mojou neresťou. Nosím si ich zo svojich ciest, dostávam ich na (bohužiaľ nie všetky) sviatky a aj sám seba hocikedy jedným poteším. Vďaka tomu nosím na svojich zápästiach svoju súkromnú históriu. Každý z nich pre mňa predstavuje malý príbeh a spomienku. Pri pohľade na ne sa neraz objaví úškrn na mojej tvári, telo sa zaplaví endorfínmi a pred očami sa mi vyjaví jeden z obrazov, na ktoré tak rád spomínam.

Poslednými dvoma prírastkami v mojej skromnej (a možno nie až tak skromnej, ehm) zbierke náramkov je dvojica z dielne Cruciani, ktorá len nedávno prišla na slovenský trh, no rady jej fanúšikov sa každým dňom rozrastajú.
Dnes medzi nich už patrím aj ja a s radosťou nosím na svojom ľavom zápästí čierny náramok z kolekcie Mars (symbol vízie, predstavivosti či fantázie) a šedý (alebo strieborný) z kolekcie Infinito - Nekonečno. Dokonale ladia s mojimi obľúbenými hodinkami v pánskom štýle a vďaka striedmym odtieňom ich zladím s čímkoľvek z môjho šatníka.

Farebnosť a rôznorodosť vzorov (štvorlístky, srdcia, symboly nekonečna, hviezdy...) jednotlivých kolekcií náramkov zabezpečujú, že si medzi nimi nájde svojho favorita každý z Vás. Musím sa priznať, že sám som mal veľký problém zistiť, ktorý je ten naj... A keďže mi padlo do oka ešte niekoľko modelov, určite sa zastavím v niektorej z predajní Moloko alebo v LeSalon, kde sú dostupné všetky kolekcie.
Akú farbu a motív by ste volili Vy?

You Might Also Like

13 komentárov

 1. Sú naozaj nádherné. Vybrať si len jeden je takmer nemožné, ale ak by som predsa mala, tak jednoznačne ten baby pink so srdiečkami a kamienkami. Nič iné ma tak dokonale nevystihuje ako práve on. Ale ani v bielej by nebol zlý... Veľmi záludnou otázkou si uzatvoril post ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tu sa celkom hodí poznamenať: "Jeden nikdy nestačí.." :)))))))))))

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. Dá sa povedať, že na takú slučku, lebo uzol to nie je... Návod: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/321467_494992187213338_1933237137_n.jpg

   Odstrániť
 3. poprosím si červené srdiečka.
  krásne sú!

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Useful infoгmation. Fοrtunate me Ι found your web sitе unіntеntіonallу, and I'm surprised why this twist of fate didn't came abоut іn аdvаnce!

  I boоkmarked it.

  Feel free to ѕurf tо my website :: webdesign
  My website > website bouwen

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Link ехchange is nοthіng else however іt is
  just placіng the other person's webpage link on your page at appropriate place and other person will also do same in support of you.

  My website; MAKING A WEBSiTE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ooo už dlho som ich chcela to som rada že sú aj u nás konečne..
  už len pozerať sa na ne je také upokojujúce :D ten strieborný je krásny :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a mne sa páčia tie štvorlístkové

   Odstrániť
 7. I like it, ale není to nějak drahé? :O :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nie nie vôbec, väčšina kolekcií stojí 10€... Limitované edície 12 a 15€ (ak sa dobre pamätám). Najdrahší model (zdobený diamantmi) stojí niečo nad 150€.

   Odstrániť

//]]>