F&F Home - ss 2013

21:48Na začiatku druhej polovice februára na pár krátkych chvíľ zaplavili slnečné lúče šedé ulice nášho mesta. Okoloidúci mali zrazu vľúdnejší výraz na tvári, niektorí sa usmievali, iní žmúrili oči do Slnka. Pamätám sa, bol to deň, kedy som si prvýkrát po dlhej dobe vzal na seba svoj zelený kabát a pohral sa s farbami aj na oblečení pod ním. Všetko bolo "tak trochu jarné" a farebnejšie než obvykle...

Ozajstná farebná "smršť" ma však čakala v spomínaný deň až v showroome značky F&F, ktorá predstavovala novú kolekciu bytových doplnkov F&F Home na nadchádzajúcu sezónu. A čo tentokrát ponúkne obľúbená anglická značka pre skrášlenie našich domovov?

Ako obvykle, aj pri novej kolekcii bytových doplnkov vychádzalo F&F z potrieb reálnych ľudí, ktorí potrebujú svoje domovy nie len skrášliť, ale aj vybaviť funkčnými doplnkami. A tak v pestrej ponuke nechýbajú dekoračné predmety ako ručne fúkané sklenené vázy, fotorámy (tie od F&F pripomínajú aj mne, v mojej izbe špeciálne chvíle, zbožňujem ich!), svietniky, dekoračné vankúše (moje srdce po jednom z nich plesá...) alebo vonné sviečky. Z funkčných doplnkov vyzdvihujem tentokrát doplnky do kúpeľne, uteráky a osušky (tie môžem len odporučiť... cvičiť chodím len s uterákmi od F&F!) či sady pohárov rôzneho druhu ...

Aktuálnym trendom medzi bytovými doplnkami je podľa britskej značky farebnosť. A tak celý showroom žiaril v odtieňoch osviežujúcej žltej v kombinácii s fialovou (tá ma potešila, veď je to farba môjho blogu!), modrej a oranžovej, červenej a modrej (ktorá navodzovala pocit leta a prímorského prostredia)... Priznávam, mne viac vyhovujú striedmejšie tóny béžovej, hnedej, šedej a bielej, doplnené o detaily v zlatých či bronzových odtieňoch, no svoju budúcu terasu si viem predstaviť "vynoviť" na letné mesiace práve farebnejšími doplnkami, ktoré nám túto sezónu F&F Home ponúkne.
Tento si už zajednala u mňa moja mama...

... a tieto "slečny" som si zajednal ja (sám u seba).
Aké bývanie preferujete Vy? Veselé, hýriace všetkými farbami dúhy alebo striedmejšie v niekoľkých odtieňoch tej istej farby?

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Súhlasím, ja som skôr tiež za odtiene béžovej, hnedej a v predstavách môjho budúceho bývania dominuje biela.
  Ale farebnosť je predsa len jar a na tú sa už ták teším!
  Takže misia farebne - intrákovo :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nadväzujem na predchádzajúci koment. No hej, teraz letí biela, takže všetci si zariaďujú byty (alebo len snívajú o zariaďovaní budúceho bytu) v odtieňoch bielej. Nie že by sa mi to nepáčilo, ale mám pocit že tento trend by už mohol pominúť. Oveľa krajšie sú nejaké živé farby v byte, ako biele, mne pripomínajúce nemocničné prostredie. A keďže aj ja môžem zatiaľ o zariaďovaní vlastného bytu len snívať, tak to je sen s plno veselým živými farbami. F&F kúsky sa mi veľmi páčia, určite by som si vedela nimi zariadiť polku bytu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mne sa veľmi páčia takéto farebné doplnky...ktoré sa dajú kedykoľvek vymeniť za iné farby a dom/byt bude vyzerať stále inak :-)

  http://lifeismystyle.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já se neomezuji na jednu barvu, ale poslední dobou mám slabost pro bílé čisté doplňky. Ale tady se mi líví asi všechno, pěkná kombinace :)

  http://anesagill.blogspot.com


  OdpovedaťOdstrániť
 5. tie veverice sú taký gýč aký presne potrebujem do izby! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Veverice!!!! Preferujem veverice.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Niektoré takéto doplnky, sú také gýčové až sú pekné :):):)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>