Videli ste už najkrajší vankúš Slovenska?

17:48


Nech rozmýšľam, ako rozmýšľam, za seba môžem povedať "nie nevidel". No možno práve po súťaži, ktorú vyhlásila spoločnosť STUDIO MODERNA s.r.o. budem mať jasnešie v tom, ako vyzerá a aj ktorý je ten najkrajší vankúš Slovenska.

A tak, ak trpíte nespavosťou... Alebo nemáte čo robiť počas nasledujúcich nocí, môžete sa venovať navrhovaniu toho naj "vankúšového dizajnu". Možno práve Váš návrh vyhrá a čoskoro budete môcť leňošiť v nových perinách.
Najväčším lákadlom je ale podľa mňa ponuka na predaj vankúšov s víťaznými návhrmi a  to v predajniach Dormeo po celom Slovensku (vizualizujem si situáciu, ako sa ľudia doma ňuňkajú... alebo majú "vankúšovú vojnu" s vankúšmi, ktoré som im ja navrhol, oh áno!!).


A aby ste navrhovanie brali vážne, o výber najkrajšej trojice vankúšov sa postará slovenský módny návrhár Fero Mikloško. Ďalší traja výhercovia budú súťažiaci s najvyšším počtom hlasov.
Viac informácií a svoje návrhy môžete prihlasovať do súťaže na webe JaSpravim.sk.

PS: A ak náhodou sa zapojíte, určite mi dajte vedieť. Som zvedavý, čo vytvoríte (a možno dostanete odomňa aj hlas...). Ja tentokrát ostávam (bohužiaľ len...) v pozícii pozorovateľa.
;)You Might Also Like

0 komentárov

//]]>