Spring.

19:50Bol to prvý farebný deň. Po dlhej dobe som dal červenú čiernej. Po dlhej dobe som bez zaváhania povedal "áno". A s radosťou... Po dlhej dobe toho bolo toľko nového, dobrého, sviežeho, jarného.
Vzduch voňal sladko, príjemné tóny zneli celým showroomom F&F a moju myseľ opantala otázka: "Prečo nie je takýchto chvíľ viac?"Chvíľ, kedy Zuzka rozpráva o tom, ako sa večer chystá zatancovať si Salsu. Momentov, v ktorých Silvia spomína na zážitky zo školy a ukončuje svoje rozprávanie tým, že napriek tomu všetkému už "nikdy viac"... A okamihov plných Rasťových vtipných príhod o tom, čo sa kde zomlelo, no na stránky našich denníkov sa už nedostalo.

Že neviete, kto je Zuzka, Silvia a Rasťo? Je to trojica ľudí, vďaka ktorým showroom F&F nie je výkladnou skriňou novej kolekcie, ale miestom, kam sa rád (a určite nie len ja) vraciam a kde vždy prežijem príjemne popoľudnie. Napríklad také, ako minulý mesiac pri uvedení ich novej kolekcie F&F Home.


T-shirt, Blazer - Zara
Jeans - Bershka
Boots - F&F
Clutch - Parfois
Watch - Aldo

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Patrik, aký si fešák neuveritelný! :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super outfit! A tie tulipany.. chcem jar! :-))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ak sa pozriem na to, čo sa deje za oknom... aj ja chcem jar a nič iné! :)

   Odstrániť
 3. super boty :)

  http://camomille-sign.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Čo by ti na toto povedali hladné deti, alebo bezdomovci - kupuj si drahé veci a nechaj hladovať blížnych svojich... fuj!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Šíriť osvetu (ak o nejak v rámci tvojho komentáru možno hovoriť...) s "fuj"kaním na inú osobu a ani sa nepodpísať? Prepáč, ale toto má nulovú výpovednú hodnotu a teda aj nulový efekt...

   Odstrániť
  2. Áno, zamietnuť každý kriticý hlas - dalo sa to čakať.

   Odstrániť
 5. Nádhera Patrik :) velmi sa mi páči clutch, sako vyzera perfektne! no a tie tulipany ♥ ja milujem tulipany

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>