Letne s F&F

22:10Tento rok si to všetci uvedomujeme. Síce som sa niekoľkokrát stihol rozjímať nad "prvými jarnými" dňami, pravdou je, že sme sa zo zimy prakticky prehupli do leta. Jarné kolekcie sa tak pomaly dostávajú do úzadia a vyťahujeme šortky, tielka, v duchu premýšľame nad (tým naj) opaľovacím krémom a hľadáme plavky.

A práve tým (okrem iného) bolo venované jedno z posledných popoludní v showroome F&F. Vonku bolo príjemne teplo, v showroome to hýrilo všetkými farbami a vzormi, nálada bola vynikajúca, všade navôkol sladké ovocie a jediné, čo mi chýbalo, bol piesok v ušiach.

Tento rok si F&F pripravilo pre dámy širokú ponuku plaviek v rôznych farbách a vzoroch. V kolekcii sa nájde množstvo druhov a strihov, z ktorých sa nájde niečo pre každý typ postavy. Celé, obľúbené bikiny, tvarované, vystužené, zaujímavo riešené, ... To je len krátky zoznam prívlastkov, ktoré mi napadli po prezretí jednotlivých modelov. Tie hýrili farbami, prúžkami, bodkami, exotickou potlačou, zaujímavými detailami či zdobením v podobe vykladaných brošní.

Či už nasledujúce leto strávite šantením na tobogáne, alebo balením svojho "budúceho bývalého" popri promenádovaní sa na pobreží, správne plavky sú základ. A dokonalý základ, podľa toho čo som mal možnosť vidieť, Vám ponúkne F&F.

A keby ste po nových plavkách túto sezónu netúžili (môj príbeh...), môžete staviť na niektorý zo širokej ponuky doplnkov. Plážové tašky, peňaženky, šatky, obuv a množstvo ďalších drobností v širokej palete sviežich a výrazných farieb. Viete si bez nich predstaviť leto? Myslím, že len veľmi ťažko.You Might Also Like

4 komentárov

 1. nechcem aby sa môj budúci stal mojím bývalým

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem F&F ze začátku moc ráda neměla, ale teď jsem z nové kolekce vážně nadšená. :)

  Style Without Limits

  OdpovedaťOdstrániť
 3. FaF mě nepřestává mile překvapovat, miluju tu značku, má krásné věci a cenově dostupné! Super fotky, Patrik! ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta polopriesvitna kabelka vyzera super :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>