Wishlist (apríl 2013)

20:20Momentálne som v režime šetrím (sa... si...). A tak len snívam. Kreslím prstom do vzduchu. Spisujem wishlisty. A vizualizujem si... 

Sám seba, ako jačím na koncerte Alicie Keys v júni v Prahe. 
Deň, kedy zakričím "Čau Londýn!", zapriem sa do rúčky svojho kufra a z letiska vykročím krokom "já tady bydlím" (vážne vtipné...).
Chvíľu, kedy po rokoch znova sadnem na bicykel a autobusu ukážem zdvihnutý prostredník (nie za to, že mi ušiel pred nosom..., len tak z princípu...).
A večer, kedy si budem len tak čítať. Poéziu. 

A kým sa toto všetko stane, prosím si:
- tenisky značky "New Balance" - momentálne mám podobné od Nike Air a keby sa dalo, chodil by som v nich non-stop. Po poslednej zime a všetkých tých pekných zimných topánkach, ktoré každý chválil, je čas na niečo pohodlné. Ako napríklad tieto tu...
- bicykel - najlepšie od Modrofúza. Len tak, do mesta, na nákup a okolo jazera. Ďalej by som aj tak nešiel.
- mintový sveter - jeden sveter treba aj na leto. Volím tento mintový, od Pull&Bear.
- zbierka básní "Nech je nebo všade" - od Pavla Hiraxa Baričáka. Jeho poéziu nepoznám. Chcem spoznať. Najbližšia zastávka - kníhkupectvo.
- denimová košeľa - môj najväčší (šatníkový) problém - dokonalá denimová košeľa. Mám pocit, že neexistuje. A ak existuje, mimo mojich finančných možností alebo veľkosti. Takže hľadám, zatiaľ neúspešne.
- analóg - máta ma už nejaký ten mesiac (oukej, rok) a toto leto ho už chcem mať! Kľudne aj takýto vtipný od Lomography.
- tričká s fotopotlačou - konkrétne tieto dve z novej kolekcie F&F. Keď som ich videl, skoro som spadol zo stoličky. Budú moje. Musia byť!

Po čom (materiálnom) túžite aktuálne Vy? Pochváľte sa!

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Bicykel chcem aj ja ♥ Tie tričká vyzerajú fajn, možno prekvapím priateľa :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ach všetko tak super!
  ja dúfam, že konečne si stihnem cez leto prerobiť bicykel, bohužiaľ to minulé nebol čas. tenisky ver, je to strašné, že stále chodím v niečom nízko, ale keď sú tak pohodlné!
  a do tričiek choď určite veľmi dobré!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. sardíniu nie preboha veď to má plastovú šošovku :( (akožeee možno to nie je zlé, ale ja by som sa toho bála :D )

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Muy buenas selección... las camisetas geniales!
  Abrazo, Germán

  http://urbanmanbas.blogspot.com.ar/

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>