Trojročné Alter ego

21:13... pred niekoľkými dňami sa uzavrela jedna z kapitol. Ukončil som tretí rok obdobia, v ktorom si čoraz viac ľudí spája moje meno s pojmom "Made by Boy". Sú to presne tri roky, čo mi hlavou prebehla myšlienka založenia blogu. Myšlienka sa postupne nabaľovala, pripájali sa k nej ďalšie osoby, hromadili sa čitatelia, pribúdali príspevky a z monitorovania môjho šatnika v praxi sa vykľul malý svet nesúci tri iniciály - MBB.

Na konci tohto obdobia si uvedomujem odlišnosť môjho blogu od ostatných miestnych a zahraničných fashion blogov. Odlišnosť ktorá mi neraz bola vyčítaná, no v konečnom dôsledku je tak charakteristická a momentálne už neoddeliteľná od tohto blogu.

Za tri roky blogovania som pre Vás stihol pripraviť 340 príspevkov a Vy ste ich ocenili 3 463 komentármi. Za všetky tieto komentáre, správy, maily či pozdravenia na ulici Vám veľmi pekne ďakujem! Práve odovzda od Vás je to, čo ma zakaždým presvedčí, že "nie, ešte nie je vhodný čas to zabaliť". Veľká vďaka!

Veľké ďakujem patrí všetkým ľuďom, ktorí sa akokoľvek podieľali na spolupríprave príspevkov. Myslím najmä na mojich priateľov, ktorí sú mojou večnou inšpiráciou a rovnako aj na sponzorov a známych, ktorí tento priestor podporujú akoukoľvek formou. Ďakujem!

A posledné ďakujem (naozaj už končím... Nevládzem držať kyticu ruží, šerpa mi padá z pravého ramena a slzy mám na kraji...) patrí všetkým ľuďom, ktorí spočiatku poznali tento blog. Poznali niekoho, kto si hovorí "Made by Boy"... Osud (a Internet takisto) nám skrížil naše cesty a dnes už poznajú Patrika.

Patrika, ktorý:
- chodí v teplákoch a denimovej bunde po rožky (sem-tam aj biele),
- sa vie vyjadrovať aj ináč než v niekoľkých holých vetách po sebe
- a netrávi všetok svoj voľný čas (len) posedávaním na módnych prehliadkach...

Veľké ďakujem za všetkých nových priateľov, ktorých som spoznal vďaka tomuto blogu a oni spoznali mňa a nie len moje Alter ego - Made by Boy.

nohavice - secondhand
loafers - H&M 
náramky - Cruciani

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Still perfect..keep it up, we're here ready for reading!!! =)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nie, ešte nie je vhodný čas to zabaliť!!!! Nieeee. :) A gratulujem, a naďalej veľa inšpirácie a čitateľov. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ako si spocital tie komentare? ved to su dokopy, nie? aj ty aj my co komentujeme

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nikdy nebude vhodny cas to zabalit :) NIKDY!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mimochodom podotykam, ze si jediny muz-blogger, ktoreho sledujem a vzdy idem najskor na MBBblog, ak zvysi cas, pobrowsujemaj zenske. :) Si super a inspirujes ma viac, ako ktorakolvek bloggerka. :) kudos!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Som rada, že som ´ta vďaka blogu spoznala, cheers!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ... opakujeme tento rok na BFW (nemenovaný prášok) party? :D

   Odstrániť

//]]>