Farebne

22:34


Čo o nás prezradí farebné oblečenie? Je muž odetý do farieb hravý? Kreatívny? Spaľuje ho túžba vyvolať záujem o svoju osobu? Alebo ide o niečo úplne iné...Pravdupovediac neviem a netuším. Ak si v mysli premietnem svojich priateľov a do popredia dám tých, s ktorými sa cítim najlepšie, ide väčšinou o mladých mužov nosiacich pestrofarebné oblečenie. Sú zábavní, spontánni a "vždy máme o čom".

Priznávam, sám seba radím do skupiny, ktorá častejšie siaha po čiernej. Je to pre mňa istota, sila, môj vlastný svet a úplné precítenie. Na vešiaku ma však čaká nový zelený oblek a ja už teraz rozmýšľam, aký príbeh ním vyrozprávam...
Photos: Tommy Ton, Pinterest

Čo Vy a muži odetí do farieb? Môže byť?

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Barvy je v dnesni dobe treba vic nez jindy.. Kdyz se siri svetem blba nalada, tak aspon ty barvy to trochu rozjasni a rozzari...takze barev se nebat a jit do nich =).
  PS: A cernou s mirou, nic se nema prehanet ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. súhlasím s Michaelom :) najhoršie je to v zime, keď je každý oblečený do tmavých zimných kabátov... žiadna energia pulzujúca z farieb :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Unas fotos super bellas y muy inspiradoras...
  Abrazo y buen fin de semana
  Germán

  http://urbanmanbas.blogspot.com.ar/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ah ano! farby su super, ale setci tito muzi su nejaki moc preppy na mna :O :) chcelo by to aj trochu colorful bad-ass inspirace!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kiež by sa naši junáci vedeli aspoň z časti takto obliekať :P ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. já barvy nosím radši v zimě, když je všude ta depresivní šedá, v létě se trochu klidním :DD ten svetr na 4 fotce vypadá skvěle! Jinak minimálně polovina fotek je podle mě z http://www.thesartorialist.com/ ;) :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. túžim po tom vidieť aj v našich uliciach tak super oblečených mužov :D mne sa farby páčia, aj keď sama volím skôr jednoduchšie biele čierne kusky...inak skvelý blog, ale to vieš aj sám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tak ja popravde co sa tyka obliekania tiez inklinujem skor k tlmenejsim farbam, obcas ale tiez dostanem chut na pastelky. ;) Na pribeh zeleneho obleku som zvedava! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Hm, tak toto sa velmi dobre pozeralo. :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>