Home is...

22:32Striedanie ročných období so sebou prináša zmeny nielen čo sa týka našich šatníkov. Sychravé počasie a čoraz dlhšie večery vo mne prebúdzajú chuť usadiť sa do veľkého kresla v rohu mojej izby, otvoriť si knihu a pod príjemnou prikrývkou za mihotavého ohňa vonnej sviečky stráviť čas "po svojom". To, čo obľubujem na svojej izbe je jej atmosféra, drobnosti a doplnky, vďaka ktorým sa v nej cítim viac než príjemne. Niečo nové som pre ňu objavil aj v aktuálnej kolekcii F&F Home...

Chladnejšie počasie so sebou prinieslo funkčnosť a luxusnejší vzhľad doplnkov do domácnosti. Celej kolekcii na jednej strane dominuje bronzová, ktorú vhodne dopĺňajú neutrálne farby ako rôzne odtiene béžovej a bielej. Na strane druhej je tu výrazná purpurová (z ktorej sa môj nizky tlak rapídne zvýšil...) v kombinácii s tlmenejšími odtieňmi šedej.
Spomínané farebné kombinácie možno docieliť kombináciou vankúšov a prikrývok s rôznou textúrou a materiálovým zložením (pletený vankúš forevr!). Ďalšie doplnky ako rôzne fotorámy (ktorých mám od F&F Home plnú poličku a všetci ich obdivujú), lampy či sviečky Vám pomôžu docieliť želaný efekt.

Jednou z noviniek novej kolekcie sú kvalitné sklenené poháre vyrobené ručným fúkaním. Ešte viac než samotné poháre ma však zaujal jedálenský porcelán, z ktorého cítiť nostalgiu a viem si ho predstaviť aj na našich rodinných stretnutiach.Pri listovaní katalógu bytových doplnkov F&F Home som si uvedomil, že do každej jednej izby nášho bytu by som si vedel z novej kolekcie čo to vybrať. A určite si aj vyberiem (vankúše, prikrývku, obliečky, osušky a fotorámy)... Možno hneď tento víkend.

You Might Also Like

3 komentárov

 1. Ten polstar ze zebry =-O a porcelan jak z prvni republiky =-O, yesss!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vyzera to dobre, niektore kusky si viem predstavit aj u seba. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Excelente!
  Abrazo y buen fin de semana, Germán

  http://urbanmanbas.blogspot.com.ar/

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>