To najlepšie z Vášho Instagramu už aj v tlačenej forme

23:36Nie je tomu tak dávno, čo sme chodievali vyvolávať filmy. Ako dieťa som to miloval a rodičov som častejšie ťahal do fotoslužby než do hračkárstva. Čakanie, ktoré vystriedal moment prekvapenia. Kúsky lesklého papiera zachytávajúce najvtipnejšie zážitky a módu 90. rokov...

Dnes si všetko "cvakám" na svoj mobil, ktorý skrýva tisícky momentiek a fotografií. Instagram sa za posledný rok stal mojou závislosťou, zdrojom inšpirácie, dobrej nálady a miestom, kde komunikujem bez slov. Množstvo fotografií uverejnených práve na Instagrame som si obľúbil natoľko, že dnes zdobia stenu mojej izby.

Pomocou aplikácie "Printic" si cez svoj šikovný telefón môžete ľahko objednať tlačenú verziu Vašich obľúbených fotografií (priamo z galérie Vášho telefónu) v "polaroid" formáte. V samotnej aplikácii môžete vybrané snímky nie len objednávať, ale aj upravovať, či prikladať k nim text (skúsil som to na jednej). Objednávka Vám príde do niekoľkých pracovných dní (v mojom prípade to boli tri) a o jej priebehu ste neustále informovaní prostredníctvom mailov.

Obávam sa, že odteraz k nám bude chodiť pani poštárka znova o niečo častejšie...

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Supééér. Děkuju za informaci. Aspoň vím, čím si vyzdobím kolej! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Paci sa mi ten napad, dala by sa z toho spravit skvela kolaz. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Schvaľujem nápad, jedna koláž mi z nich visí na stene ;)

   Odstrániť
 3. dnes som aplikaciu vyskúšala ... som zvedava na fotky :)
  btw. ja sa chcem vratit k tlačeným fotkám ... strasne mi to chýba tie večery pri čaji a prehrabávaní sa v krabici s fotkami :)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. presne presne! Tiež si ich mala v krabici? Môj človek! :)

   Odstrániť
 4. Urcite neni nad cim prohloupit. Kvalita fotek je skvela, ja uz mam za sebou tri objednavky =), z jedne objednavky jsem delal kolaz (ktera je zde na blogu ;) ).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Hehe, taky jsem si přivezl tyhle ponožky!! :D

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>