Čas vianočných večierkov sa nezadržateľne blíži...

12:18Histéria v zháňaní vianočných darčekov je fakt, ktorý sa nezadržateľne blíži a o niekoľko dní naplno prepukne. Nákupné centrá sa rozsvietia tisíckami svetiel a výklady zaujmú svojou veľkoleposťou. Tohtoročné zháňanie tých pravých vianočných darčekov som zahájil už pred niekoľkými dňami na internete a chystám sa pokračovať na niekoľkých dobrých adresách v Bratislave a následne aj v Parndorfe. V Designt Outlete Parndorf sa začína vianočná nákupná sezóna už 14. novembra.  

Okrem predvianočného zháňania darčekov obľubujem toto obdobie najmä pre vianočné večierky, stretnutia s priateľmi a kolegami. Každoročne je to čas, kedy mám príležitosť vidieť ľudí, ktorých denno-denne stretávam, inak než počas bežných dní. Jeansy a mikinu nahradí elegantná čierna, lakovaná koža vystrieda tenisky a červenú nedostane ani lesklý límec na saku.
Vízia tohtoročných vianočných večierkov vo mne evokuje zaujímavé detaily, glamour, nádych baroka, nevšedné motýliky a zlato.

Ak sa tento rok vyberiete na vianočný večierok Vy, po čom siahnete?

Sveter, košeľa, nohavice - H&M
Zamatové loafers - Zara
Motýlik - Lanvin
Hodinky - Fossil
Pohár na víno so zlatou stopkou - Berndorf


You Might Also Like

8 komentárov

 1. Ja som uz tiez zahajila nakup vianocnych darcekov, bola som prave v Parndorfe tuto sobotu. ;) Inak ja sa okrem vianocnych vecierkov radujem aj na vianocne trhy. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No čo môže byť viac? Patrik + večierok = pohár na víno ... jasná páka ;) nepochybujem o tom, že počas večierka je niekoľkokrát plný a prázdny :D Uvažovala som, že tieto Vianoce nebudem nakupovať darčeky, lebo ma to vonkoncom nebaví, ale ako potom využiť tie krásne baliace papiere, čo majú v Tescu, pýtam sa.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D :D :D

   k tomu len toľko, že:
   http://www.youtube.com/watch?v=G4ZTi2bXsQ0

   Odstrániť
  2. Koma! :D už som myslela, že to bude: http://www.youtube.com/watch?v=9snH9W1mg2I

   Odstrániť
  3. hah :D nene, dávam to na slušňáka... už pár mesiacov!! (zdvihnutý ukazovák :D)

   Odstrániť
 3. Mne kamarátka povedala, že na vianoce má už toho dosť veľa pre mňa nakúpené.. Ako si myslím, že to je ešte dosť skoro :D :D
  FashionbySue.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>