O vlastnej galérii.

20:25


Nie som fanúšikom múzeí. Galérie obľubujem o to viac. Baví ma sledovať, hľadať súvislosti, všímať si detaily a rozhýbať statickosť obrazov.

Tlačené fotografie vo mne vzbudzujú rešpekt. Páči sa mi jedinečnosť okamihu, zachytené emócie a hĺbka čierno-bieleho prevedenia.

Tieto dve záľuby sa chystám skĺbiť na niektorej zo stien mojej izby. Množstvo fotorámov, kombinovanie nového so starším (včera som objavil za dverami trojicu rámov z medzivojnového obdobia, ktoré tam mama zabudla... jeden je už môj!), rôzne formáty a jeden harmonický celok. S mne blízkym príbehom.


Páči sa Vám nápad s "galériou"?Fotorámy - F&F Home, BellaRosse, Big Home

You Might Also Like

13 komentárov

 1. Niečo také si práve vymýšľam ja do izby :)) Ďakujem za inšpirácie
  FashionbySue.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Napad s galerii je skvely. Ja uz asi rok sbiram ramy a ramecky a cekam na tu vhodnou prilezitost, kdy me to chytne a naplnim je a povesim.. A btw., ta druha fotka s psama je D.O.K.O.N.A.L.A.!!! Takove chci, aspon tri nebo ctyri ^_^

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. celá psia zbierka u mňa na disku! :)

   Odstrániť
 3. páči páči, tiež dost oblubujem vela obrazov pokope v chaose, ale v celku dokonalá harmónia :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja radeji dam prednost jedne obrovske b&w fotografii, ale taky to vypada super!!! .)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. vlastna galeria je trochu zavislost, mne sa tak rozne rozrasta az prerasta po byte staby plesen... a to som povodne mala chut na velku neutralnu plochu kam mozem civiet a premietat napady, ale kedze byvam v byte, kde zila babicka a v kazdom kumbali cihaju pekne stare ramy..nevydalo. tak nech sa Ti to pekne rozrasta/a naprerasta:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Čo tak civieť von oknom smerom nahor? U mňa to spoľahlivo funguje ;)

   Odstrániť
 6. To je nadhera! Hlavne se mi libi jak nejsou ve vsech obrazky ale treba jen napisy. Ja si delam "galerii" na stene jen prilepenim svych kreseb nebo obrazku co me inspiruji, protoze by se mi tu ramky az tak nehodily, ale jednou bych chtela vyrameckovanou celou chodbu/halu:)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. mne sa to veľmi páči :) doteraz som nad tým neuvažovala, ale dal si mi chrobáka do hlavy :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ja mám bohužiaľ podkrovnú izbu vykladanú drevom, takže nechcem narúšať drevo, mám tam síce pár obrazov, ale to s citom a nerada sa obklopuje vlastnými prácami, takže radšej nič :D a rámy ja hľadám vždy keď sa dostanem do prostredia kde by sa nejaké mohli nachádzať, aj keď v podstate teraz hľadám tú pravú stoličku :D ale rámov nie je nikdy dosť /nech už ide do nich čokoľvek, aj článok z časopisu/, tie sa zídu vždy!
  keby mám aspoň jednú veľkú, bielu stenu hneď ju celú obsadím! takže podporujem ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oujé, stoličku hľadám aj ja!
   (chystám sa na Inter niektorú nedeľu, snáď ju tam nájdem :))

   Odstrániť
 9. krása :) presne takéto niečo plánujem si urobiť v izbe,keď už mám konečne po skúškovom a mám chuť sa kreatívne vyžiť :) kopecsvojich fotiek dať vytlačiť a spraviť si mini galériu :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>