Sporty.

19:56Stieranie hraníc medzi tým, čo sa považuje za "športové" a čo za "elegantné" je veľmi aktuálne. Nosenie tenisiek ku klasickému zimnému kabátu bolo v minulosti považované za prešľap. Dnes vídať na uliciach (najmä mimo nášho malého štátu) širokú paletu outfitov. Ľudia sa neboja kombinovať, hľadať a objavovať vintage kúsky. A o tom by to celé malo byť.Ja ako obvykle, aj prvý deň v roku 2014 som siahol po obľúbenej palete farieb, ktorá sa tiahne cez niekoľko odtieňov šedej po čiernu. Klasické čierne úzke jeansy sú nohavice, ktoré v poslednej dobe nosím deň čo deň a ak by som si mohol nechať do budúcna len jedne, boli by to práve tieto. Mikiny som v minulosti zatracoval, dnes sú mojim obľúbeným kúskom. Novými teniskami som sa potešil po zloženej skúške tesne pred Vianocami a strieborné digitálky mi pripomínajú jesenný výlet v Londýne. Obuv podobného typu som si v poslednom čase naozaj uvedomil a rád ich kombinujem s čímkoľvek (ako napríklad s elegantnejším kabátom). Takisto čiapky sa stali každodennou súčasťou môjho života. Je to praktické a do veľkej miery to uľahčuje môj "bad hair life".

Nosíte radi tenisky? A s čím ich kombinujete?Mikina - z Londýna
Jeansy - Divided Grey
Kabát - H&M
Šiltovka - Divided Blue
Taška - Zara
Hodinky - Casio
Tenisky - Nike

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Tenisky nenosím. Maximálne jediné vansy ktoré mám v skrini :D A outfit je úžasný aj keď by som ho možno niečim oživila

  FashionbySue.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Outfit fantastický, príspevok taktiež...:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som tiež len nedávno vzala na milosť tenisky kombinované s elegantnejšími kúskami (a zhodou náhod mala na sebe podobnú kombináciu práve dva dni dozadu). A vlastne tenisky ako také, kedysi jediné tenisky, ktoré som nosila boli len moje trblietavé Converse.. ale táto kombinácia je skvelá, veľmi sa mi páči, kabát je výborný.
  Pri tej prvej foto mám pocit, že za tebou je Budapešť (dúfam, že som si práve nespravila nejaké šialene geografické fó-pá… :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tenisky ku všetkému! Odjakživa som ich nosila a navždy budem, a to nielen kvôli výške :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekne skombinovaný outfit:)Žijem vo Švajčiarsku a tu nie sú pravidlá žiadne. Takže v meste vidím hocičo a k tomu patria aj elegantne oblečené ženy a k tomu majú krikľavé sneakersky a nejakú Chanel kabelku. Uprimne naozaj sa mi to páči , pohodlné a šik:) Aj keď osobne neviem či by som mala odvahu :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>