O hľadaní.

21:11
Aj keď vo vzduchu zatiaľ necítiť vôňu orgovánu a jediné čo cítim je mráz, ktorý ma štípe do líc, niečo sa deje. Niečo sa mení, vyvíja, posúva ďalej, otvárajú sa nové obzory a celé sa mi to páči.
Vzbudzuje to vo mne potrebu hľadať nové smery, priestor, možnosti.

A ešte k tomu všetkému (aby som to trochu odľahčil...) mám dokonalú denimovú košeľu. Viac mi momentálne nie je treba.


Keby som Vám mal rozpovedať príbeh "O hľadaní dokonalej denimovej košeli", moje "prozaické (áno mám také, mám!) ja" by tento proces prirovnalo k hľadaniu toho druhého.

K hľadaniu tej lepšej polovičky, ktorá tvorí jadro aj všetky zabudnuté zákutia nášho vnútorného sveta. Na ktorú sa ráno radi pozriete, nech je jej výraz akokoľvek pokrčený. Ktorú radi nosíte so sebou na všetky tie miesta, ktoré tak veľmi obľubujete. Ktorej dáte to najlepšie zo seba, lebo viete, že to najlepšie dostávate.

Možno to príliš hrotím, no nie vždy je hľadanie jednoduché. Či už ide o hľadanie denimovej košele, fľaši dobrého vína, porozumenia alebo (tej spomínanej) polovičky.

Čo ste hľadali naposledy Vy? Alebo (ešte lepšie)... Čo ste našli?košeľa - Zara
sveter - NYer
kožená bunda - Zara
nohavice - Divided Grey
chelsea boots - F&F
clutch - Zara

You Might Also Like

14 komentárov

 1. ja ešte hľadám dokonalý čierny klobúk
  btw.bunda je top :O (y)
  FashionbySue.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som minule našiel jeden šedý... a nie je síce úplne dokonalý (neviem presne definovať, čo mu chýba), ale potešil ma :)

   Odstrániť
 2. Vyzerá to, ako keby sa mesto vyprázdnilo len a len kvôli tebe :D inak nice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nektere veci clovek ani nehleda a ony se, tak nejak pospolu a vzajemne, najdou samy..o to silnejsi a krasnejsi je pak to uvedomeni si, ze se to stalo <3
  A naposled jsem hledal jeden konkretni vylet, vlastne stale ho hledam (spise jeho termin), takovy, kde najdeme nejake dalsi spolecne oblibene misto a kam se nekdy s radosti v srdci vratime, pripomenout si objevene a zaroven objevit neco nove, co drive bylo nasim ocim a pocitum skryte..

  OdpovedaťOdstrániť
 4. to je uplne najkrajšie,čo som v poslednej dobe prečítala :) chlapec,ty si talent ! :P či uz na písanie článkov alebo modu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja už prestala hľadať. čokoľvek. čo má prísť príde :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to som si tiež povedal...

   ale v mojom prípade to skončilo tak, ako s plánovaním (každého presviedčam o tom, že neplánujem, ale v podvedomí... ehm :D )

   Odstrániť
 6. naposledy som nasla Ane Burn a jej neskutocny hlas :) nahodicka.... a hladat je nahodou super. preto sa uz male deti hravaju na schovky. je to proste dobrodruzstvo (len na to nikdy nezabudnut)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Život je o hľadaní a tým nás to posúva stále kupredu. Nemusí byť tak ťažké nájsť ten náš cieľ hľadaní ako uvedomiť si, čo presne hľadame.

  www.missalexy.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>