Supermarket

21:27Nie je tomu tak dávno, čo ženy aj muži (bez výnimky) súťažili o to, kto bude mať na sebe viac a viditeľnejších značiek (a sem-tam aj "značiek"). Našťastie tento trend sa začína z našich ulíc vytrácať, a až na isté sídliskové časti mesta, nestretávate ľudí s nápismi cez pol hrude.

Okatý branding (či už v sarkastickom alebo realistickejšom slova zmysle) mi vadí. K dobrému pocitu nepotrebujem mať okolo krku prehodenú šál s dvoma iniciálami a k tomu, aby som sa hýbal, nepotrebujem "čím viac pásikov".

Atypickejšiu formu využitia lôg a názvov značiek predstavila na poslednom London Fashion Week-u návrhárka Anya Hindmarch. Tá hostí svojej prehliadky vzala do supermarketu. Jednotlivé kúsky jej kolekcie doplnkov boli inšpirované obalmi známych produktov potravinového a kozmetického sortimentu. Výrazná farebnosť dodávala kolekcii hravosť a istú dávku retro nádychu. Medzi modelmi sa objavili kabelky inšpirované obalmi od cereálií, psaníčka v tvare pracích práškov či metalické kabelky pripomínajúce balenia obľúbených slaných dobrôt. Celú kolekciu si môžete pozrieť tu.

Tak, dámy, s akým "obalom" by ste vyrazili tento víkend na party?

You Might Also Like

7 komentárov

 1. wuaa tá ariel je superácka!! a vlastne, čo sa tvárim, brala by som všetky:D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja chcem strašne ten ARIEL
  milujem prať <333

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to by bola pecka s tým vyraziť na párty ! ( hlavne ten Ariel ) .Už len práve preto, lebo viem že v mojom meste by na to vrhal oči snáď každý ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. pop art! áno, takéto srandy môžem

  OdpovedaťOdstrániť
 5. mne sa nikdy nepáčili značkové veci, nájde sa oveľa zaujímavejších a krajších kúskov, ako niečo jedno- či dvojfarebné s nápisom

  OdpovedaťOdstrániť
 6. lola181: jenomže toto je nadsázka, takže nejde až tak o ty značky, víš:-)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>