3..2..1.. Londýn!

20:20


Multikulturalita mesta a neustály zhon. Dve veci, ktoré napadnú väčšinu pri označení "Londýn".
Mne napadá voľnosť, sebavyjadrenie, celé spektrum štýlov.
Mix nesúrodosti prinášajúci niečo nové. Dobré.

Takto vnímam Londýn ja.


Vždy, keď sa do Londýna po istom čase vrátim, nadchne ma pre niečo iné. Kultúra, hudba, umenie, architektúra, ľudia, emócie, farby a odtiene...
Vždy si niečo nájdem, za čím sa mi po príchode na Slovensko cnie.

Dnes pár fotografií z mojej poslednej cesty do Londýna. Tú som absolvoval len pred niekoľkými dňami s tímom F&F a hŕstkou slovenských novinárov, ktorí v pravidelných dávkach plnia stránky miestnych lifestyleových periodík.

Napriek relatívne skorému odchodu vo štvrtok ráno, sme tvorili veľmi veselú skupinku cestovateľov. Po menšom kolapse na diaľnici do Viedne sme sa včas a bezpečne dostavili na letisko. Let bez akýchkoľvek turbulencií ocenila nejedna nenalíčená dáma (nikomu nič nezazlievam, tiež som sa tak trochu nestihol učesať...), ako aj všetky citlivejšie povahy so sklonom k euforickým záchvatom (v zlom slova zmysle).

Po tom, čo si časť posádky stihla spraviť povinnú "selfie" pred pásom na batožiny, si nás vyzdvihla (a zrátala... rátanie, najčastejšia aktivita presstripu!) slečna s tabuľkou "F&F Slovakia".

Orgazmický zážitok tentokrát nenastúpil pri tom, ako sa lietadlo dotklo zeme (spomínal som, neboli turbulencie, všetkým nám bolo fajne v lietadle). Ten prišiel vo chvíli, keď sme vstúpili do hotela (najmä teda izby!). F&F si pre nás pripravilo to najlepšie, čo mohlo. Výhľad na St. Paul´s Cathedral, krásne zariadené izby a poloha v centre mesta... To bol len začiatok výhod nášho bývania. Proste pa-rá-da!

Popoludňajší rušný Londýn sme podvečer vymenili za súkromie našich izieb a kúpeľní, kde sme sa všetci (jednotlivo, tu sa skupinkovanie pretrhlo...) pripravovali na večernú prehliadku. O 18.00 h sa naplnila hotelová hala dámami vo vysokých opätkoch, pánmi v oblekoch, divokými doplnkami, oversize strihmi, sukňami s vysokým pásom a "á-čkovým" strihom...

... a prehliadkové pokračovanie Vám ponúknem v najbližšom príspevku.

You Might Also Like

10 komentárov

 1. boze uz sa tam opat neviem dockat !

  OdpovedaťOdstrániť
 2. S-U-P-E-R :) strasne sa tesim na dalsi prispevok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krasne fotky, Somerset House je pri takychto podujatiach plny streetstylu. Aj Londyn je neuveritelnou inspiraciou.
  Anami, xx
  www.anamiblog.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Londýn je jedno z najlepších miest na akých som kedy bola <3 okrem britského prízvuku je tam najlepšie jedlo, najlepší ľudia najlepšia móda je to proste TOP mesto a to som bohužial ešte veľa vecí v ňom nevidela :)

  http://victorys-diary.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>