Jednoducho...

20:53


... bol to presne ten večer, ku ktorému ma moje vlastné podvedomie neustále núti vracať sa.
Pripomínať si atmosféru, vizualizovať si všetky tie farby, záblesky inšpirácie a všadeprítomnú energiu. Bol to večer, z ktorého chcem a môžem čerpať nie len v najbližšom období.

Bol to zároveň posledný večer, kedy som si vo vyžehlenej košeli a v nových topánkach vyšiel do spoločnosti. Somerset House zahalený vo fialovej farbe symbolizujúcej zdržanlivosť a uzavretosť nás privítal v celej svojej kráse a spolu s ďalšími pozvanými som si ho užil v rámci prehliadky značky F&F.,

Na prehliadku som si vzal tmavozelený oblek Zara, klasickú bielu košeľu F&F, hnedé kožené loafers takisto od F&F (ďakujem ešte raz!) a klobúk Zara.

Od spomínaného večera sedím doma, pilne pracujem na svojom školskom diele. Dúfam, že do dvoch týždňov znova nastane večer, kedy sa oholím, učešem, vyžehlím to, čo budem v daný deň považovať za to najlepšie v mojom šatníku a znova zažijem pár príjemných chvíľ v podobne dobrej spoločnosti.

Chýba mi to...


Oblek - Zara
Košeľa - F&F
Klobúk - Zara
Loafers - F&F

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Závidím Ti to, ale v dobrom samozrejme. Musí to byť skvelý pociť zažiť to na vlastnej koži. Snáď jeného dňa aj mňa niečo také postihne :)
  Veľmi pekný outfit. Sekne Ti to :)

  http://www.margifashion.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ..I lost my words..
  #youalreadyknow

  OdpovedaťOdstrániť
 4. si proste, och <33

  http://michelleeskingdom.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzeral si fakt super a všetky fotky pred Somerset House sa mi veľmi páčia, to fialové svetlo vzadu dáva fotkám spešl efekt. Držím ti palce na to dielo veľké, mňa to tiež čaká :D. Poznám ten pocit, keď po dlhom čase vyjdeš medzi ľudí, to je doslova také ,,zmŕtvychvstanie" :D.

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>