Jesť musíš!

14:38... túto vetu počúvam doma v pravidelných intervaloch. Avšak sú dni, kedy sa mi naozaj nechce. Vstať z postele, robiť niečo prospešné, ísť po čerstvé potraviny a následne sa hodinu obracať v kuchyni pri sporáku (aj keď rád varím!). Tak ako dnes. Celý týždeň som striedal písanie diplomovky (o tri dni je tomu celému koniec, oh áno!!), pracovné povinnosti, prvé jazdy v autoškole a zavŕšil som to súkromným večierkom (ale o ňom niekedy najbližšie).

Proste, dnes to naozaj nešlo. Únava a nechuť robiť čokoľvek (vrátane varenia) ma prinútila hľadať iné možnosti ako "neumrieť od hladu". Služba Foodpanda mi preto prišla naozaj vhod.

Jednoduché a intiutívne objednávanie jedla, dezertov a nápojov z viacerých prevádzok v blízkom okolí Vášho bydliska funguje naozaj rýchlo (do 60 minút sme ho mali už doma na stole). Na webe Foodpanda si zadáte adresu, kde by ste radi jedli (v mojom prípade to bol náš byt) a následne vyberáte z ponuky reštaurácií, ktoré Vám ponúkajú široké spektrum jedál od sushi, cez pizzu, cestoviny, bezmäsité a mäsité jedlá, až po šaláty a dezerty.

Keďže som mal hektický týždeň a mäsu som sa posledných pár dní vyhýbal (chcene a aj nechcene), dnes som mal chuť to zmeniť. Moja voľba preto padla na kuracie prsia na prírodno s grilovanou zeleninou (mňam!!). Okrem toho sme si objednali ešte obľúbený šalát s rukolou a lososom, ktorý ale padol za obeť skôr, než sme ho stihli odfotiť...

Foodpanda samozrejme funguje aj ako mobilná aplikácia, takže najbližšie si možno objednám jedlo už za cesty z práce, nech ma po príchode domov čaká niečo chutné a ja môžem svoj voľný čas tráviť (napríklad aj) blogovaním! :)

Využívate donášku jedla domov? Alebo radšej sa chodíte najesť mimo svojho domu?


PS: sledujte Facebook fan page Foodpandy, kde nájdete vždy aktuálne zľavy a akcie.

You Might Also Like

3 komentárov

 1. Zrovna včera, když jsme se s přítelem vrátili pozdě v noci z akce Shooting Fashion Stars, jsme si domů objednali vynikající pizzu.
  Foodpandu znám a už jsem také několikrát použil :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To já radši zase vařím doma..ale když není čas, tak to chápu :).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja takisto, najradšej jem doma a to, čo si sám navarím :) Ale ako hovoríš, občas nie je čas a ani chuť variť... A napríklad také sushi zatiaľ neviem pripraviť, takže to si objednávame :)

   Odstrániť

//]]>