Deadline.

20:14Posledné dni ubiehali príliš rýchlo. 

Bojoval som na viacerých frontoch, snažil sa vyhovieť všetkým v mojom okolí a byť všade. Škrtal som svoj imaginárny zoznam povinností. Deň sa zlieval s nocou a ja som ani raz nestihol východ slnka.

Jar sa blíži k svojmu koncu a keby som vo víre povinností nestihol úhľadne poukladať všetky zimné kabáty pod postel, ani by som nevedel, že začala. Všetko plynie tak nejak prirodzene, mimo mňa a bezo mňa. 
Mám svoje zoznamy (imaginárne aj tie reálne) a deadline(y). Ten najpodstatnejší, zakrúžkovaný červeným perom a podčiarknutý všetkými štyrmi farbami mojich zvýrazňovačov som prednedávnom odškrtol. Následný pocit úľavy bol neopísateľný, na rozdiel od skľúčenosti, ktorú som cítil niekoľko týždňov pred tým. Povedal som si, že už žiaden deadline a žiaden zoznam...

Momentálne si užívam prítomnosť. Zaspávam v normálnom čase, veľa čítam a len tak sa obzerám. Hľadím na všetko pekné, čo sa v mojom okolí deje a užívam si to. Každé ráno si spomeniem na ľudí, ktorí robia môj život výnimočným a predstavujem si to najlepšie, čo ma v daný deň čaká. Domov z práce chodím pešo a dávam voľnosť svojim myšlienkam. Všímam si detaily a do pamäte ukladám obrazy. 

Hľadám cestu... K sebe samému.(... mimochodom, na zajtra mám ďalší deadline a zoznam asi na dve strany.)

Košeľa - Topman
Nohavice - Divided Grey
Krivák - Aliexpress
Clutch - Zara
Hodinky - Michael Kors
Topánky - H&M
Okuliare - Aldo

You Might Also Like

9 komentárov

 1. wauu :)) k tomuto článku mám asi zo všetkých najbližšie :) cítim to podobne :)) A outfit ako inak super :))
  FashionbySue.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. no vidíš, tak ty to už máš za sebou:) ja som ešte stále v tom kolotoči a mne skončí deadline 29 mája tak sa už veľmi veľmi teším!:D
  inak super bunda!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ešte tak úplne nie... diplomovku som odovzdával, to bol môj hlavný deadline, keďže som si dal (ehm, ako by som to len správne sformuloval) "načas"... :D Ďalší deadline mám 26 tuším... takže sme na tom podobne ;)

   Odstrániť
 3. neviem čo pochváliť viac, či outfit alebo k tvojmu písaniu. k obom môžem totiž povedať že perfektné :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>