Maserati Centennial Polo Tour La Martina for men

22:57


Výber správnej vône je posledným bodom dokonalého vzhľadu. Vône sa mi spájajú so spomienkami, osobami, príbehmi... Prechádzajúc sa po parfumérii si viem spomenúť na presné okamihy, kedy som ktorú vôňu používal a prečo. Čo sa mi na nej páčilo, čím ma fascinovala...

Koniec tohto leta sa nesie v znamení chladnejšieho počasia. Na mojej poličke s parfémami sa objavila novinka talianskej značky Maserati - parfém Centennial Polo Tour La Martina for men.
Ide o aromatickú drevnatú vôňu, v ktorej sa miešajú tóny bergamotu, fialky a brečtanu. Intenzívnu vôňu zabezpečuje kombinácia kadidla s pižmom a nechýbajú ani mnou obľúbené citrusové plody, ktoré výslednú vôňu odľahčujú a dodávajú jej sviežosť.

Dizajn parfému je klasický a odráža štýl mužov, ktorým je vôňa primárne určená. Tvorí ho flakón z číreho skla a zdobí ho kožený vrchnák s logom značky Maserati.

Za seba môžem povedať, že parfém mi sadol. Dokonale sa hodí do aktívneho mestského prostredia, pôsobí vyspelo a napriek intenzívnej vôni nie je "ťažký". O tom, či by sadol aj Vám, sa môžete presvedčiť v Bratislave v parfumérii Marionnaud (Eurovea a Aupark) a v Českej republike v parfumériách Sephora.

You Might Also Like

3 komentárov

  1. Presne, vona sa spaja so spomienkami. Cize vyberat vonu, to je pre mna vzdy beh na dlhu trat. No, akurat nieco potrebujem teraz na jesen a podla popisu zlozenia by mi toto mohlo sadnut, bergamot a citrusove plody. Pojdem sa poobzerat. Dakujem za tip, Patrik.

    Christian P.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pôjdem ju skúsiť, možno si mi pomohol s výberom narodeninového daru pre priateľa, ďakujem ti :)

    Zuz

    OdpovedaťOdstrániť

//]]>