Rekapitulácia

20:50


Utiekajúc v myšlienkach k letu ´14 mám pocit, že vlastne žiadne leto (v mojom prípade) nebolo.
Že som nič nestihol, nikde nebol a nespravil nič s prívlastkom "wow".

Festivalové šialenstvo, dovolenkové ničnerobenie a návraty za ranného svitania...

Nič z toho sa nedialo a dnes sa znova budím do hmlistého jesenného rána, krížim ruky na svojej hrudi, aby mi vietor nerozfúkal kabát a obúvam topánky, ktoré mi "nepretečú".

Jeseň začala.
Keď sa lepšie pozriem na posledné tri (letné) mesiace, zistím, že som toho vlastne stihol celkom dosť. Našli sme si nový byt podľa našich predstáv (v nami predstavovanej lokalite, win!), zoštátnicoval som (double win!! nikdy viac...), presťahoval som sa (do toho vysnívaného, vo vybranej lokalite), otvoril som si nový účet v banke (ktorého číslo sa nikdy nenaučím, proste nikdy...), našiel som si prácu, prestavil som sa na "nový režim" (celkom mi je smutno za výhovorkou "Nemožem, mám školu..."), zaleteli sme si na víkend do Milána, žil som dva týždne bez telefónu (... a mesiac bez "múdreho" telefónu!... vlastne ani o tom aktuálnom by som netvrdil, že je akokoľvek "múdry"), pribral som ... (proste veľa) kíl a začal premýšľať nad projektom, ktorý čoskoro (snáď) dostane konkrétnejšie obrysy a budeme ho môcť spustiť.

Po tejto krátkej rekapitulácii mi z toho celého vychádza, že počas spomínaného leta sa vlastne "stále niečo dialo". A verím tomu, že sa ešte len začne!

Jeseň mám rád. Práve počas nej viem všetko lepšie precítiť, moja sústredenosť dosahuje maximum a všetky tie saká (ktoré ešte dokážem zapnúť) môžem nosiť, kombinovať, vrstviť... Proste kreatívne sa vyžívať v maličkostiach, akou je (aj) ranný výber oblečenia.

Len škoda tých odhalených členkov...Fotografie sú z posledného dňa MBPFW, kedy bolo ešte "tak akurát" na bosé nohy. Dnes by mi chodidlo odmrzlo v modrom leopardovi...


Sako - H&M Trend
Tričko - Zara
Nohavice - Topman
Clutch - Zara

Topánky - H&M
Hodinky - Michael Kors

You Might Also Like

4 komentárov

 1. No som ti tu chcela napísať celý zoznam vecí, ktorési stihol, keď som čítala prvý odstavec, no našťastie si to urobil za mňa :). Ja som na jeseň hrozne melancholická a nemám na nič náladu, ale na vínečko, to áno, takže pôjdem čoskoro :). Inak ono sa hovorí, že zamilovaný človek priberie, ale ja niie som zamilovaná a tiež som pribrala, takže to asi bude v niečom inom :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jako vždy příjemný text...a přibral? Jako vážně?? A kde? :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. a to existuje niekto,kto vie svoje číslo účtu??:D ja som sa o to nikdy ani nepokúšala...som rada, že viem aspoň číslo na mobil (aj to len na jeden telefón)

  a si toho stihol veeeeľa!! o rok si struhnete nejakú dovolenku k moru, neboj! a hlavne sme boli prvýkrát s vami vo vínnom nebe, čo myslím, že je tiež jeden z top zážitkov:)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>