Streetstyle z Pitti Uomo ako hlavný zdroj inšpirácie.

9:00


Tento víkend patrí v Prahe móde a dizajnu. Už dnes podvečer, v priestoroch bývalej Živnostenské banky a budúceho ZIBA - Muzeum moderního skla, začne ďalší ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend. Ten sľubuje sériu prehliadok zvučných mien českého módneho návrhárstva a zaujímavý doprovodný program. Osobne sa teším na nové kolekcie napríklad od Petry Ptáčkové, návrhárskeho tria LaFormella, Mirky Horkej, Jakuba Polanku či značky Odivi. Predpokladám, že skvostné priestory, v ktorých sa jednotlivé prehliadky odohrajú, dopomôžu k perfektnej atmosfére, na ktorú sme u MBPFW zvyknutí.

Ďalším bodom, na ktorý sa pri MBPFW tesím, je streetstyle. Baví ma sledovať miestnych aj zahraničných hostí, ich outfity, (zväčša) obľubu v čiernej farbe a skvostné doplnky prítomných dám.

Vzhľadom na môj aktuálny harmonogram a mimoblogové aktivity, som výber vlastného outfitu ponechal na poslednú chvíľu. Rozhodol som sa staviť na istotu (možno pre niekoho nuda, no momentálne nemám žiadne experimentátorské ambície) a ďalej sa poveziem na (mnou obľúbenej) "slušňáckej vlne". Tento víkend teda určite na mne uvidíte saká, košele, polobotky a pánske doplnky od českých značiek (na tie sa teším najviac!). Sledujte môj Instagram a Facebook Fan Page, kde budem postovať aktuálne fotografie z diania MBPFW.

A na záver... Môj aktuálny zdroj inšpirácie. Streetstyle z Pitti Uomo.

Zdoj fotografií: HighSnobiety1HighSnobiety2GQW Magazine

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Super stylish guys, indeed!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť
 2. so many stylish men at one place- that's great!
  happy Weekend :)

  http://www.oliverwaldmeier.blogspot.ch/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zvolil si perfektnú inšpiráciu!
  Hoci sa neodievam nejak (často) elegantne, uvažujem už dlhšiu dobu, že to zmením.
  Som zvedavý na outfity v tvojom podaní a prajem veľa zážitkov z MBPFW!

  S pozdravom Ľuboš
  BlackBloodedBoy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nejaké už sú na mojom instagrame (www.instagram.com/madebyboy) a ďalšie fotografie prídu čoskoro v samostatných postoch tu na blogu :)

   Odstrániť
 4. vyzerá to vážne super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Úchatné fotky, Paťo! xo

  ♥ www.thekawaiiplanet.com

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>