Holenie s planžetovým holiacim strojčekom Remington XF8700

8:09


Ak by som mal vymenovať tri najmenej obľúbené činnosti spojené s ránami, bez váhania by som odpovedal v tomto poradí:

1. vstávanie
2. odchod z domu
3. holenie

Nie som ranný typ, to som za pár rokov môjho blogovania napísal už niekoľkokrát. Vstávanie z postele je pre mňa utrpením. Ranný odchod z domu takisto nepatrí medzi moje obľúbené časti dňa. Medzi týmito dvoma činnosťami je ešte prakticky celý zoznam toho, čo sa mi nechce alebo čo nerád robím. Do toho určite spadá aj holenie tváre, ktoré sa za posledné obdobie stalo mojou dennou rutinou.
Vďaka holiacemu strojčeku Remington XF8700 si však túto činnosť začínam obľubovať čoraz viac.

Donedávna som na holenie používal klasicky žiletky. Holenie penou a žiletkou má svoje výhody. Je trvácne a vcelku rýchle. Stačí niekoľko ťahov a nechcené ochlpenie je z tváre na celý jeden deň preč. Mimo peny na holenie som dlhú dobu používal penivý gél na čistenie pleti, ktorý ochlpenie takisto skvele zmäkčil a pripravil na holenie. Problém nastával zakaždým pri cestovaní, keď sa mi nechcelo baliť spomínané prípravky. Pri takýchto príležitostiach som si vždy pomyslel, ako by mi aktuálne padol elektrický holiaci strojček, s ktorým by som sa oholil aj na sucho, bez potreby použitia peny na holenie.
Holiaci strojček Remington XF8700 je novinkou na našom trhu. Pred prvým použitím som mal mierne obavy, či budem s výsledným efektom spokojný. Pocit hladkej pokožky na tvári mám rád. Pri prvom použití holiaceho strojčeku som sa ho nedočkal. Po niekoľkých použitiach sa však moja technika zlepšila. Dnes vďaka otočnej hlave, ktorá presne kopíruje kontúry tváre a precíznejšiemu postupu dosahujem aj s holiacim strojčekom podobné výsledky ako pri holení žiletkou.
Čo oceňujem na holení holiacim strojčekom Remington XF8700, je menšie podráždenie pokožky. Technológia "Active Hybrid" dopomáha k znižovaniu potreby tlaku na pokožku. Tým pádom nedochádza k podráždeniu a začervenaniu, čo moja (miestami) citlivá pokožka naozaj oceňuje.Holiaci strojček používam nie len na sucho (ako som spomínal vyššie), ale aj na mokro. Je 100% vodeodolný, takže ho smelo možno vziať aj pod sprchu. Na spodnej časti holiaceho strojčeku nájdete LED displej, ktorý zobrazuje aktuálny stav batérie. Po 90 minútovom nabíjaní vydrží strojček v pohotovosti až 60 minút, čo mne osobne na nejaký ten piatok bohate vystačí.

Už teraz sa teším, ako si holiaci strojček Remington XF8700, vezmem so sebou na letnú dovolenku.

S čím sa holíte vy / vaši partneri?

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Áááá, tak už vím, co tatínkovi k Vánocům! (: Díky! ♥

  THE KAWAII PLANET

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od Remingtonu mám fén a som s ním nadmieru spokojná :)
  Erika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám od Remingtonu taktiež dve ďalšie produkty a nemôžem sa sťažovať, fungujú ako majú :)

   Odstrániť

//]]>