Birthday wishlist.

21:50


Kupovanie narodeninového daru je vec ošementná (ako vlastne kupovanie akéhokoľvek daru). Zháňanie toho pravého pekvapenia je náročné a občas aj stresujúce. Potešiť drúheho, vidieť nedočkavosť pri rozbaľovaní a následnú radosť, to sú však momenty, ktoré si pri narodeninových oslavách užívam najviac a vtedy si hovorím, že "naťahovačky" s darčekom stoja za to!

Tento týždeň som oslávil (už dvadsiatepiate) narodeniny a toľko blahoželaní ako tento rok, som už naozaj dlho nedostal. V deň narodenín som síce pracoval, no nič to memení na tom, že večer som mal skvelý a s tým, kto je môjmu srdcu najbližší. V takýchto momentoch si uvedomujem, že nie je potrebné nič materiálne, ak máme jeden druhého.

Čo by som si však vybral, ak by som si mal zložiť "narodeninový wishlist"? Určite by tam nechýbala kniha a lístky do divadla (táto dvojica má u mňa zaručený úspech)! Aby mi to v divadle náležite svedčalo, hodili by sa mi kožené polobotky Loake či ozdoba do klopy saka. A aby mi to svedčalo aj ďalší deň v práci, vybral by som si novú koženú tašku od Cambridge Satchel, slúchadlá Master & Dynamic a plniace pero od Parker. 

Čo dostávate najradšej vy? Praktické dary alebo posledné módne vychytávky?

You Might Also Like

2 komentárov

 1. Nice stuff!
  Great b&w photo!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/2015/07/giveaway-evil-eyetote-bag.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. beautiful!
  Kisses from Miami,
  Borka
  www.chicfashionworld.com

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>