#mondaystories_6

10:16


Tento týždeň sa mi začínalo o niečo lepšie. Čakajú ma štyri pracovné dni, ktoré budú následne vystriedané štyrmi voľnými dňami. Tie strávime vo Varšave, kam odlietame v piatok ráno.

Doba, kedy sa mi Poľsko spájalo najmä s tržnicami a papučami, je nenávratne preč. Pred troma rokmi som strávil niekoľko dní v Krakove, kde sa mi náramne páčilo a od Varšavy očakávam to isté. Včerajší večer sme strávili čítaním blogov o cestovaní, spisovaním „must see“ a rozjímaním nad fotografiami miestnych bistier a kaviarní.

Ako sa poznám, balenie si nechám na poslednú chvíľu (rozumej štvrtok po polnoci) a preto zatiaľ aspoň spisujem zoznam vecí, bez ktorých neopustím náš byt.

Lebo aj páni majú svoju „povinnú výbavu“...


PS: boli ste už vo Varšave? Máte pre nás tip, kam určite musíme zájsť na dobrý koláč a kávu, kde večer zavrtieť bokmi alebo čo si z Varšavy priniesť? Čakám na Vaše tipy v komentároch.

You Might Also Like

3 komentárov

  1. Woohooo, it's comiiiiing =D Těším se..konečně mimo Prahu, mimo Česko, #together <3 , letadlem a na 4 dny zapomenout na ten pracovní svět plný povinností.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. - radami neposlouzim, ovsem tesim se na vyslednej post, ponevadz i my se tam veky veku chystame .)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Balit na poslední chvíli je v případě krátkého výjezdu někam pryč naprosto normální :) Je zbytečné s tím začínat dřív :) Pokud by se jednalo o časově delší návštěvu, pak bych už začala balit třeba 2-3 dny dopředu, nebo (v případě věcí, které vím, že jsou určené primárně na pobyt a nebudu je používat doma) třeba i týden dopředu.. Ve Varšavě jsem jinak bohužel nebyla, takže s tipy neposloužím :) Moc se mi ale strašně líbí ta taštička ♥ Na zmíněné stránce, odkud je, ostatně mají samé krásné věci :) .. Ať se vám ve Varšavě líbí :)

    OdpovedaťOdstrániť

//]]>