Na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2015

9:47


Minulý štvrtok moja pracovná doba končila presne v minúte, kedy má končiť a žiaden nadčas nebol prípustný. Rovno z práce som bežal domov, kde ma na vešiaku čakala biela košeľa, čierny oblek a pod ním položené nové čierne oxfordky. Večer sme to mali s Mišom namierené na finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2015.


Slávnostné finále sa konalo v reprezentatívnych priestoroch Španělského sálu Pražského hradu, ktorý ma úplne nadchol (a živo si tam viem predstaviť skromnú oslavu mojich blížiacich sa tridsiatych narodenín). Vysoké stropy, drevená podlaha, osvetlenie z viac než dvoch tisíc žiaroviek... Proste krása!

Samotné finále súťaže prebiehalo vo veľmi príjemnom duchu. Súťažiace a súťažiaci sa postupne predstavili v niekoľkých prehliadkových blokoch a okrem nich sa predstavili aj úspešné tváre z minulých ročníkov. V momente keď sa na móle ukázala minuloročná víťazka Barbora Podzimková či Michaela Kociánová, sa všetko ostatné rozplynulo a všetká pozornosť sa sústredila na tieto dve krásne a charizmatické mladé dámy. Veľmi príjemná a pozitívna energia išla aj z Terezy Maxovej, ktorá vyhlasovala víťazku aktuálneho ročníka za Českú republiku.

Najpríjemnejšie na celom večeri bolo, že som stretol množstvo známych a priateľov zo Slovenska, ktorých som už rok nevidel a práve na Pražskom hrade sa stretli naše cesty znova.Za pozvanie ďakujem firme Schwarzkopf.


PS: na Facebooku a Instagrame Got2b prebieha súťaž o na mieru šitý pánsky oblek a ďalšie gentlemanské nevyhnutnosti! Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché - stačí nahrať svoju gentlemanskú fotografiu na jednu zo sociálnych sietí... Presné podmienky súťaže nájdete na Facebooku a na webe Henkel.cz.

You Might Also Like

7 komentárov

 1. ..chybí mi tam poznámka o tom, že velká spousta celebrit a sélebrit, navíc pak přímo z módní branže, zřejmě ani netuší, co se skrývá pod nápisem "dress code: black tie" - velmi smutné zjištění =/


  Nicméně, večer to byl krásný a tímto chci firmě Schwarzkopf vyjádřit své děkuji, že jsem se mohl také zúčastnit!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám občas pocit, že dress code dnes nikomu nič nehovorí. Naozaj sa dá povedať že česť výnimkám. Ja si to teda najviac všímam pri návšteve divadla alebo filharmónie. A je to smutné :(

   NITA – Blonďavá Potvora

   Odstrániť
  2. Viem presne o čom hovoríte. Tiež som sa s tým často stretla v divadle i na rôznych eventoch ...

   Odstrániť
  3. Ani vy dva nevypadáte na to, že byste měli na sobě smoking. Tvůj partner má dokonce jenom kravatu a ne motýlka, jak se na black tie tradičně patří.

   Odstrániť
 2. Pánové, obom vám to ohromně slušelo!

  Anet

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tebe to ale sekne, presnejšie obom.
  No darmo, chlap v dobre padnúcom obleku vyzerá vždy dobre :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>