Nová vôňa od Karla Lagerfelda - Private Klub (recenzia)

7:59


Možno som jeden z mála, ale Karl Lagerfeld ako osoba v módnom priemysle, mi je veľmi sympatický. Páči sa mi, ako z bielej košele s vysokým límcom a čiernych skinny nohavíc vytvoril svoju osobnú uniformu, ktorá ho definuje už roky a stala sa prakticky ikonickou. Okrem toho, že rok čo rok sledujem jeho kolekcie pre módne domy Chanel a Fendi, sezónu po sezóne si prezerám aj jeho ready-to-wear kolekcie, ktorá nesie jeho vlasné meno a vyznačuje sa prepojením jednoduchých strihov s modernými detailami.

Karl Lagerfeld je presvedčený, že: "Parfém je tak dôležitý, ako hociktorý iný kúsok odevu".
Z tohto dôvodu prednedávnom uviedol už svoju druhú vôňu - tentokrát pod názvom "Private Klub".

Ako naznačuje už samotný názov, vôňa je inšpirovaná mladosťou, zábavou, nočným životom Paríža, undegroundovými klubmi a hlasnou hudbou. Ide o veľmi silnú a aromatickú zmes, ktorá nezostane bez povšimnutia okolia.

Drevito-korenistý (kašmír, pižmo, ružové korenie) základ vône je odľahčený citrusovými (citrón, bergamot) a kvetinovými (ruže, fialky, magnólia) tónmi. Vďaka tomuto mixu je vôňa veľmi intenzívna od prvého momentu a ani postupom času nestráca na svojej sile.


Dizajn flakónu je veľmi jednoduchý no zároveň moderný. Presne ako ready-to-wear kolekcie Karla Lagerfelda. Klasický sklenený flakón s ostrými hranami odkazuje na obľubu v minimalistických strihoch, zatiaľ čo strieborný ostnatý prstenec pod viečkom a samotné priehľadné viečko so siluetou návrhára je inšpirovaný navrhovanými doplnkami od Karla Lagerfelda.

Keďže ide o ťažšiu vôňu, bude mojim dokonalým spoločníkom počas nasledujúcich chladnejších mesiacov roka. Teším sa, až si oblečiem bielu košeľu, cez ramená prehodím kožený křivák a celé to doplním vôňou "Private Klub" od Karla Lagerfelda.

Myslím si, že to bude skvelá trojica na sobotnú noc v meste...

Novinku od Karla nájdete v sieti parfumérií Marionnaud (SK aj CZ), Douglas (CZ) a Fann (CZ) alebo v e-shope Sensualite.cz.





You Might Also Like

6 komentárov

 1. Love the bottle design!

  Have a lovely new month :)
  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Karl 4ever <3 #youknowwhatimean

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Voňu Private Klub neoznám (budem musieť v parfumérke očuchať), ale Karl je mi dobre známi. Na škole som o ňom písala referát :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. to je tá, čo sme voňali na tebe, keď si mal párty?:D či nie ona?
  a súhlasím s Karlom, že parfém je veľmi dôležitý- rpeto treba venovať pozornosť jeho výberu. Ja mám momentálne tri, ktoré striedam podľa nálady, príležitosti a tiež aj podľa ročného obdobia.
  Ale viem, že ty si parfémový maniak:D tá vaša polička v kúpelni..ajaaaj

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Musím si přivonět, až budu v parfumce. ♥
  Have a wonderful day!
  With love, Suzy ♥

  THE KAWAII PLANET

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Musím povedať, že nie je mojou obľúbenou osobnosťou módneho priemyslu, ale súhlasím s tým, že parfém je mega dôležitý. Private club som ešte neočuchala, snáď sa k tomu ešte dostanem :)

  Veronika
  livingbypanicca.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>