Spomienky na leto vo vôni Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015

20:31


Dnes som si všimol, že pri odchode z práce bolo pološero a pri vystúpení z metra už tma. Dni sa výrazne skracujú, teploty klesajú a leto je nenávratne preč. Opálenie už vybledlo, šortky som odložil do najhlbšieho kúta mojej skrine a zdá sa, že poslednou spomienkou na uplynulé mesiace je vôňa Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015, ktorú som ešte počas leta objavil v e-shope Elnino.sk.
Mám rád svieže vône, ktoré sa postupne rozvíjajú, ukazujú svoje jednotlivé zložky a pôsobia nevtieravo. Presne tieto charakteristiky by som pripísal aj toaletnej vode od Issey Miyake. Jej ovocné zloženie (grapefruit, kiwi, ananás) pôsobí sviežim a chladivým dojmom. Ovocné tóny sú zabalené do výraznejších ingediencií ako je koriander a cypriš.

Na tejto toaletnej vode najviac obľubujem fakt, že po jej nanesení sa cítim príjemne a nemusím čakať "kým trochu vyprchá". Je príjemná ihneď, od prvej chvíle po nanesení.Keďže (rovnako ako Karl Lagerfeld) si myslím, že vôňa je súčasťou outfitu, počas týždňa vystriedam dve / tri vône. Issey Miyake je skvelým doplnkom k menej formálnym príležitostiam, či na pracovné dni, kedy väčšinu času trávim za svojím pracovným stolom a nechcem byť zbytočne zaťažovaný korenistými vôňami.

Balenie toaletnej vody je pomerne veľké (125 ml) a flakónu dominuje sklenený vrchnák. Vďaka väčším rozmerom balenia nie je vôňa ideálnou voľbou pri cestovaní, no na kúpeľňovej poličke zaujme svoje miesto s istotou.

Veziete sa ešte aj vy na vlne letných vôní, alebo už pomaly prechádzate na ťažšie (korenisté či drevité) vône?

You Might Also Like

0 komentárov

//]]>