Bodky v šatníku

20:14


Bol to jeden z tých skvelých jesenných dní, kedy je počasie mierumilovné a dovolí nechať kabáty doma. Skorý odchod z nášho Varšavského bytu do centra mesta a vidina neskorého príchodu boli hlavným dôvodom výberu jednotlivých kúskov (ktoré by som súhrnne označil hashtagom #comfy, keďže máme rok 2015) môjho turisticko - bádateľského (lebo sme v daný deň prešli asi 16 km ... vďaka za cennú informáciu mojej obľúbenej mobilnej aplikácii "Zdravie") outfitu.


Nech akokoľvek rozmýšľam, nikdy som neinklinoval k nejakému vzoru. Prúžky, bodky, kohútia stopa, káro... To všetko mi je blízke, ale ani jeden zo spomenutých vzorov nemá vysoké zastúpenie v mojom šatníku (o živote nehovoriac).
Koncom leta som sa po jednom obzvlášť nevydarenom pracovnom dni potešil bodkovanou mikinou. Nemal som ani tušenia, že v ten deň som objavil svoj najobľúbenejší (#comfy) kúsok tohtoročnej jesene.
Keď sa povie "bodky", čo vám napadne ako prvé?

Ja si okamžite spomeniem na:
- červenú loptu s bielymi bodkami - ktorú sme naháňali po dvore škôlky
- tvarohovú sladkosť s bodkovaným obalom z Maďarska - ktorú som ako dieťa zbožňoval - a pri poslednej pracovnej ceste v Budapešti som z nej doniesol skoro celý kartón (ešteže si neplatíme výživového poradcu...)
- modro-biele bodkované ponožky - boli mojim prvým ponožkovým úletom a po nich som úplne prepadol noseniu farebných a vzorovaných ponožiek
- psychadelická bodkovaná košeľa z kolaborácie zn. Marni a nemenovaného reťazca
- bodkovaný kryt na telefón - ktorý som MU daroval asi pred rokom a pol. Bodky sú už ošúchané, kryt na súčasný telefón už nesedí, no stále ho má... #memories
- minuloročnú bodkovanú kolekciu zn. Kenzo, ktorú teraz veselo kopíruje reťazec s dvoma písmenami v názve (ehm).

Čo vy a bodky? Máte? Nosíte?

Foto - Mišo

mikina / sweatshirt - Pull & Bear 
jeansy / jeans - H&M 
tenisky / sneakers - Converse (from e-shop EAST DANE)
ponožky / socks - Socks in Box

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Tá mikina je super! :)
  Ja bodky nemám žiadne a stále po nejakých v obchodoch pokukávam, no nikdy si nič nekúpim! :D
  Neviem, kedy to zmením...
  (Pred publikovaním tohto komentáru som si musel ešte raz scrollnúť hore a pozrieť tú mikinu. Je vážne pekná. :) )

  Ľuboš
  BlackBloodedBoy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mikina je super, mal som cez vikend jeden nesplneny mikinovy sen v H&M....ak by ste tam mali v najblizsich dnoch niekedy cestu chalani, urcite sa mi ozvite :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Velmi pekne fotky (chvalim Miska), velmi super outfit a velmi handsome Patrik (chvalim geneticku vybavu). :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta mikina byla skvělý kup..jsem rád, že jsem ti pomohl vybrat :-*
  Dost mě mrzí, že neměli mojí velikost..hned bych si taky jednu vzal ^_^

  OdpovedaťOdstrániť
 5. cez leto som si chcela zaobstarať (ušiť) jednu krásnu bodkovanú sukňu A-čkového strihu bohužiaľ som však nenašla tú v mojich očiach ideálnu látku :( čiže bodkované zatiaľ doma nemám nič :) ale bodky mi trochu evokujú moje detstvo keď som nosila na nohách svoje prvé lakovky červené s bielymi maličkými bodkami a zároveň mi pripomínajú moje najoblúbenejšie šaty (také retro), ktoré doslova roky rástli somnou, avšak svoj život si už bohužiaľ odžili.... michodom mikina je naozaj top :) učarovala mi
  ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
 6. však na cestovanie nie je nič lepšie..ešte teda najlepšie by boli tepláky, akože comfy maximum, ale tak ztreba si držať štandard!
  Keď sa povedia bodky mne sa hneď vybaví granko

  OdpovedaťOdstrániť
 7. V prvom rade super mikča a celkovo skvelý #comfy outfit. Ja na Conversky nadám dopustiť. Od kedy ich mám veľká láska je medzi nami :D
  Čo sa bodiek týka, mám a nosím veľmi rada. Aj toto leto som si zadovážila nový bodkovaný top. Aj keď to neboli úplne štandardné bodky, ale i tak sa to počíta.
  Inak pri slove bodky ma tiež napadlo granko a červená šálka s bielymi bodkami :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Cool outfit a batoh je super :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>