Voľno uprostred pracovného týždňa

21:00


Vždy som si myslel, že voľný piatok je "najviac". Že nič lepšie v pracovnom týždni neexistuje. Proste najvyšší level. Dnes som si uvedomil, že voľná streda mu šliape na päty a keby že si ju môžem užiť aj ďalší týždeň, možno ho predbehne.

Mať voľno uprostred pracovného týždňa je veľmi oslobodzujúce. Po dvoch dňoch si môžete pospať, vystrájať v posteli do desiatej, kultivovane sa naraňajkovať (ovsená kaša jedená ľavou rukou, zatiaľ čo pravou rukou odpisujem na prvé maily... to nie sú kultivované raňajky), ostať celý deň v "domácom" a nerobiť nič.


Keďže sme celkom akčná dvojica (aj keď tie odchody do postele pred polnocou... no neviem), samozrejme ničnerobenie nám nestačilo a hneď po obede sme opustili našu pevnosť. Je skvelé, že nech sa vyberieme akýmkoľvek smerom od nášho bytu, vždy máme cestou niektorý z pražských parkov. Farbami hýriace stromy, psíčkari na každom kroku, vôňa kávy v termoske, ruka v ruke po vinohradských uličkách.

Hovoril som už o tom, že jeseň je moja najobľúbenejšia časť roku?
Foto - Mišo

košeľa / shirt - Bershka
křivák / jacket - Divided Grey
nohavice / pants - Topman
topánky / sneakers - Converse
motýlik / tie - Krispol Store
hodinky / watch - Casio

You Might Also Like

14 komentárov

 1. JJ, Gröbovku a volnou středu taky miluju :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Překrásný outfit a ty barevné stromy mi jen připomínají, jak moc mi chybí pravý podzim! ♥

  Krásný den,
  xoxo Suzy ( ˘ ³˘)♥

  THE KAWAII PLANET

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ten budúcoročný by ste si nemali nechať ujsť a navštíviť Prahu! :)

   Odstrániť
 3. Aj ja chcem ist do postele pred polnocou! Tu je pol piatej a o 4 hodky vstavam do skoly! Som mega akcna :) a btw. krasny outfit, farby, fotky, vsetko!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Občas mám pocit, že je to ten najväčší luxus. Ísť včas do postele a vyspať sa do dobrej nálady (alebo krásy, každý podľa seba :D).

   Ďakujem! :)

   Odstrániť
 4. Volné středy jsou nejlepší, ale co teprve i volný čtvrtek a pak ještě volný pátek navrch :D (měla bych se přestat chlubit,no). A ano, ano, ano, úplně cítím tu pohodu :).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Voľná streda, štvrtok a ešte aj piatok? Na také si už ani nespomínam... :D

   Odstrániť
 5. Ano ano, zavedl bych 4 denní pracovní týden, aby bylo volno každou středu =). Bylo to fajnové, po dvou dnech nemuset vstávat podle budíku a dělat si to, co si v tu chvíli usmyslíme.
  A ty fotky..barvy..jsem na ně pyšný :-*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mišo na hrad a zaviesť štvordňový pracovný týždeň!!

   Odstrániť
 6. Moja tieež :) A nikto mi nerozumie lebo že prší a je zima a fuj ja chcem späť leto, ale pritom jeseňje tak krááásna s farebnými listami a voňou gaštanov a akýmkoľvek hot beverage v ruke a ranné hmly aaaa tak :) Veľmi sa mi páči tvoja bunda inak :) super farba aj strih.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne si to vystihla, cítime to rovnako! :)
   Ďakujem :))

   Odstrániť
 7. Perfektný outfit :)
  http://drewsbeauty.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ahoj práve vidím prvý chalanský fashion blog :) myslím, že ti to celkom pristane, ten motýlik na krku je fajn, len možno trochu menší keby bol? inak super .. podľa mňa :) budem rada ak zavítaš aj na môj blog a zreflektuješ mi čo sa ti na ňom páči a čo nie :) btw vzájomné sledovanie? :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>