Suchá pokožka? S Clinique Smart Treatment Oil už nie!

10:30


Už to tak býva, že po teplom lete, hneď ako sa vzduch ochladí a stromy začnú zhadzovať listy, mení sa aj moja pleť. Vplyvom zmien počasia a vykurovaním interiérov sa suché časti pokožky ešte viac vysušujú. Túto jeseň proti dehydratácii pleti bojujem (aj) olejom Clinique Smart Treatment Oil.

Ľahký olej plný antioxidantov je vhodný na všetky typy pleti. Súčasťou zloženia sú vitamíny C a E, ktoré bojujú proti škodlivým voľným radikálom, semená brusiniek pomáhajú chrániť pred poškodením, ktoré spôsobujú každodenné nepriaznivé faktory. Výťažky zo šalvie muškátovej, jačmenný extrakt a výťažok z pšeničných klíčkov pomáhajú posilňovať kožnú bariéru. Jednotlivé zložky oleja bojujú aj proti jemným linkám a vráskam (čo ale zatiaľ nemám ako potvrdiť :)),Dve-tri kvapky denne stačia na hydratáciu celej tváre. Olej je potrebné nakvapkať do dlaní, kde sa zahreje a následne ho vklepaním naniesť na vyčistenú pokožku.

Mne osobne bohate stačí jedna kvapka oleju každý večer. Nanášanie cez "kvapátko" je pre mňa novou skúsenosťou a veľmi si ho užívam! Zakaždým sa cítim ako dermatológ a výskumník v jednom... :)


You Might Also Like

2 komentárov

  1. Ááá koukám že ani tobě neuniklo vydání Elle Men. Co na něj říkáš?

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Mslím, že si počkám ešte na ďalšie 2-3 čísla a potom sa bude dať povedať objektívny názor na tento časopis. Začať nejak ale treba a držím im prsty!

      Odstrániť

//]]>