Buď kreatívny a vyhraj Nikon D5500! #CreativeTrail

21:24


Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že vďaka fotografii môžete zaznamenať akýkoľvek moment svojho života prakticky naveky? Jediným stlačením spúšte zachytíte vychádzajúce slnko, prvú oslavu v novom byte, architektúru mesta či zážitky z letného festivalu. Pre mňa ako bloggera je fotoaparát a fotografia jedným z komunikačných prostriedkov. Zachycujem ňou momenty svojho života, ukazujem vám čím aktuálne žijem a čo ma baví.

Množstvo mnou zachytených fotografií ostáva nepublikovaných. Ukladám si ich do zložky, ktorá je mojou "kreatívnou studňou" a zberným miestom pre všetko, čo ešte raz plánujem využiť.

Od mojich bloggerských začiatkov (písal sa rok 2010) používam zrkadlovku od Nikonu. Tento rok som sa svoj staručký model D40 rozhodol vymeniť a vďaka spolupráci s Nikonom už niekoľko týždňov fotím na novú digitálnu zrkadlovku Nikon D5500. S ňou som pracoval aj počas svojho interview s Ferom Mikloškom, ktoré vzniklo vrámci projektu #CreativeTrail.

Šancu zapojiť sa do celosvetového projektu #CreativeTrail máte aj vy. A aby som vás patrične motivoval, jedného z vás vďaka Nikonu odmením úplne novou digitálnou zrkadlovkou Nikon D5500!


Podmienky zapojenia sa do súťaže o Nikon D5500 sú veľmi jednoduché. 

Ukážte mi kto alebo čo vás najviac inšpiruje! 

Odfoťte fotografiu alebo natočte video, v ktorom mi ukážete, kde hľadáte inšpiráciu, kto alebo čo je pre vás zdrojom inšpirácie. Svoj súťažný obsah následne nahrajte na Instagram. Označte ho hashtagmi #CreativeTrail, #IAmDifferent a #NikonOdPatrika.

Spolu so zastúpením značky Nikon sa tešíme na obsah, ktorý vytvoríte a ktorým posuniete svoju kreatívnu stopuzas o niečo ďalej. Výhercu fotoaparátu zverejním 24. 01. 2016.


Držím vám prsty!You Might Also Like

4 komentárov

 1. Skvelá súťaž Patrik! Určite sa zapojím :)

  Janka
  MargiFashion

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Teším sa na tvoj súťažný príspevok Janka! :)

   Odstrániť
 2. Máš krásny kabát! (a aj súťaž je super samozrejme :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne za kabát, je z minuloročnej kolekcie F&F ;) A teším sa na Tvoj súťažný príspevok! :)

   Odstrániť

//]]>