Nikon od Patrika získáva ...

17:00


Uplynulý mesiac som sa vrámci súťaže #NikonOdPatrika pýtal, kto alebo čo vás inšpiruje. Chcel som vedieť, o čo sa zaujímate a čím žijete. Bol som zvedavý, na koho z vášho okolia hladíte s úctou a beriete ho ako svoj vzor. Spolu s Nikonom som chcel vidieť, ako sa na inšpiráciu pozeráte vy a čo posúva vaše hranice kreativity vpred.

Celý jeden mesiac ste na Instagram nahrávali fotografie s hashtagom #NikonOdPatrika a ja som večer čo večer mal postarané o prehliadku zaujímavých príspevkov. Niektoré fotografie ma rozosmiali, iné prinútili spomaliť a zamyslieť sa nad životom a tým, kam smeruje (či už ten môj alebo kohokoľvek iného). Pri prezeraní vašich fotografií som cítil lásku, vďačnosť, radosť, chuť spraviť niečo veľké. Prečítal som si množstvo skvelých textov, zistil že vás baví cestovanie (čo znamená, že sme na jednej vlnovej dĺžke), chodíte do prírody (yes!) a milujete svoju rodinu. Zopár fotografií mi pripomenulo, že k šťastiu stačí málo a že v drobných radostiach života je nekonečná inšpirácia.

Vybrať jedného výhercu bolo pre mňa naozaj ťažké. Mal som niekoľkých favoritov, medzi ktorými som sa rozhodoval až do poslednej chvíle. Výhru som sa rozhodol venovať fotografii od @marievavruskova. Jej súťažný príspevok bol plný dobrej nálady, úsmevu, lásky a radosti zo života. Páči sa mi, že ide o momentku, z ktorej srší pozitívna energia a šťastie. Presne to rozhodlo o výhercovi tentokrát :)

Chcem všetkým, čo sa zapojili do súťaže veľmi pekne poďakovať!
Takisto ďakujem Nikonu, za skvelú spoluprácu a cenu, ktorú venoval do súťaže.

#NikonOdPatrika #CreativeTrail #IAmDifferent

You Might Also Like

3 komentárov

  1. Super, fotka je krásně pozitivní, určitě zasloužený vítěz! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Skvělá soutěž! Šťastný vítěz! (:

    xoxo Suzy ( ˘ ³˘)♥
    THE KAWAII PLANET

    OdpovedaťOdstrániť

//]]>