Čo sa zmení za rok

17:38Niekedy mám pocit, že stagnujem. Že všetko okolo mňa beží, niekam sa posúva a ja stojím na mieste. A pozerám. Lebo to mi ide.
Ale...! Ak si spomeniem na začiatok minulého roka a porovnám ho s tým aktuálnym, vidím zmeny.


Nie je podstatné aké, takže nebudem menovať ani si odškrtávať nejaký pomyseľný zoznam (mimochodom, pomaly končím s "To Do" listami, alebo ich aspoň minimalizujem) prianých zmien. Podstatné je, že sa zmeny dejú. Že sa veci hýbu. Síce občas štýlom "krok vpred a dva vzad", no to vôbec nevadí. Však?


Fotografie sme fotili s Ondrom, presne pred rokom (ha, aká symbolika). A odvtedy som na sebe nemal predviazaného motýlika (ďakujem za objavenie skills k viazaniu motýľov u Krispol Store). Opakom je kabát z F&F, ktorý zbožňujem rovnako dnes ako pred rokom. O topánkach (rovnako z F&F), ktoré nosím piatym rokom (!), ani nehovoriac.


oblek / suit - Topman
košeľa / shirt - Topman
motýlik / bowtie - ??
kabát / coat - F&F
topánky / shoes - F&F

Foto - Jonatan Jan (díky!)You Might Also Like

4 komentárov

 1. Jde to. Jde to tobě, jde to mě, jde to nám. Posouváme se a vím, že si můžeme odškrtávat úspěchy. Na to, co se nám nepovedlo, si už ani nemohu vzpomenout, potože asi nic takového není.
  Každý rok nás posouvá dál a dál..a ten letošní bude obzvlášť eňo ňůňo <3 ;) :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prajem vám obom všetko dobré do tohto roku, či už si to budete odškrtávať alebo nie, nech sa vám darí :) a ten kabát je naozaj krásny, nejaký podobný sme zháňali pre manžela túto zimu ale nenašli sme :(

  NITA

  OdpovedaťOdstrániť
 3. - svihak !
  a jsem presvedcena o tom, ze vsechno, co se nam deje, ma zatracene smysl .)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ach a mne sa tak páčilo keď si spomínal svoje To-Do listy! Tiež na nich totiž ujíždím :D A samozrejme tvoje úvahy (i keď kratučké) o živote, smerovaní, práci..<3

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>