Favoriti #03

21:05Marec vo všeobecnosti považujem za mesiac, kedy je ideálny čas na odloženie zimných kabátov, topánok, šálov a čiapiek, a ich náhradu ľahšími jarnými kúskami. Realita je samozrejme iná a poväčšine si v posledný marcový týždeň obliekam parku, ktorú zapínam až niekam pod nos a šál si obtáčam okolo seba tak, že mi vidieť len oči. Tento rok tomu v podstate nebolo inak, no nesťažujem sa. Až s tým raz reálne budem chcieť niečo spraviť, zbalím nám veci a odsťahujeme sa o niekoľko časových pásiem južnejšie.

Tento rok sa mi marec spája aj s menším výročím. "Oslávil" som rok v práci. Síce od ukončenia strednej školy mi mesiac čo mesiac chodí na účet výplata a povaľačské prázdniny som počas vysokej školy nemal ani jedne, serióznu prácu som si našiel až pred rokom. Pravidelná pracovná doba, nové kontakty, hŕba podpisov, zodpovednosť a reálne hmatateľné výsledky. Asi tak nejak by som definoval posledných dvanásť mesiacov svojho "dospeláckeho" života. Do svojej aktuálnej práce som nastupoval s veľkým nasadením. Bola to pre mňa výzva a od prvého dňa som da cítil ako na húsenkovej dráhe. Raz hore, raz dole, stále v rýchlom tempe a mal som čo robiť, aby som sa udržal. Pravdupovediac, bola nejedna situácia, kedy som chcel dobrovoľne vystúpiť a odísť, no baví ma byť pri zrode skvelých vecí a posúvať ich ďalej. A tak zatiaľ ostávam. A veziem sa na tej divokej dráhe ďalej.

Ale aby som nebol len za workoholika (stále sa neviem rozhodnúť, či ním som alebo nie... podľa Miša áno, no ja silno pochybujem. Silno!), na marec som mal v diári okrem pracovného výročia zaznačený aj predĺžený víkend v Brightone. O ňom plánujem samostatný článok, pretože nám tam bolo skvele a mám sa o čom rozpisovať.

A po pol roku som si tam kúpil prvý časopis! Jedno z hmotných potešení uplynulého mesiaca.

kryt - Primark, denný krém na tvár "Čistá pleť" - Havlíkova přírodní apotéka, čistiaca maska "Královská snídaně pro pleť" - Havlíkova přírodní apotéka, multifunkčná masť "Havlíkův přírodní zázrak" - Havlíkova přírodní apotéka (na produkty Havlíkovej přírodní apotéky pripravujem samostatnú recenziu), hodinky - Swatch, motýlik - Krispol Store, kokeshi doll - ??? (darček), dopoužívaná toaletná voda "Private klub" - Karl Lagerfeld (čas na novú jarnú vôňu - niekto nejaký tip?), Vogue Hommes, kozmetická taška - Primark


You Might Also Like

1 komentárov

  1. Brighton! to sa teším na článok :) a gratulujem k výročiu a držím palce na divokej dráhe.

    OdpovedaťOdstrániť

//]]>