Recenzia: Letná novinka od Karla Lagerfelda - Ocean View

21:28Pri odchode posledného chladného dňa pre mňa začína obdobie, ktoré v roku obľubujem najviac. Minimálne kvôli vôňiam. Vo vzduchu cítiť jar, na balkóne rozvoniavajú čerstvé bylinky a v kúpeľni sa dostávajú do popredia citrusové tóny. A takisto je to čas, kedy sa lúčim so svojími zimnými vôňami a prechádzam na ľahšie a sviežejšie toaletné vody, ktoré sú mi tak nejak srdcu najbližšie.

Jar sa nám už pomaly prelína do horúceho leta. Premýšľame nad únikom z bežnej každodennosti a uponáhľaného mestského života. V duchu utiekame k moru, rozpálenému piesku a azúrovým diaľavám.
Opustený ostrov, dlhý víkend na jachte alebo dom na útese s nekonečným výhľadom. Ako vyzerá ideálne leto podľa Vás? Karl Lagerfeld to tento rok cíti na prázdniny v luxusnej vile na pobreží oceánu, kde sa človek úplne odpojí od okolitého sveta a zažije svoj vlastný raj na zemi. A presne tento pocit sa snaži sprostredkovať aj novou limitovanou pánskou vôňou Ocean View.

Dominujúcim prvkom vône je kombinácia drevených, bylinných a ovocných tónov. Citrusová mandarinka sa mieša so sviežou vôňou zeleného jablka a intenzitu dodávajú tmavé čučoriedky. Z bylín má najintenzívnejšie zastúpenie mäta a drevený základ cítiť vďaka kašmírovému drevu. Vôňa sama o sebe je dostatočne intenzívna, cítiť ju väčšinu dňa a je skvelým letným doplnkom. Dizajn flakónu zostal aj tentokrát nezmenený, čo mne osobne vyhovuje. Kombinácia skla, výrazneho modrého odtieňa a strieborných doplnkov vyzerá v kúpeľni naozaj krásne a stal sa dominantou našej "parfémovej poličky".

Aké vône evokujú leto vo Vás?


Toaletnú vodu Karl Lagerfeld Ocean View kúpite v e-shope Sensualité alebo v parfumérii Douglas.
You Might Also Like

4 komentárov

 1. Já jsem ji hned šel očuchat a nějak mě teda nenadchla :( Přijde mi takový nijaká, prostě typická moderní pánská vůně (citrusy, citrusy, citrusy...) Private Club má teda jiný grády.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mňa práve baví na nej to, že na prvý pohľad sa vôňa zdá klasicky citrusová (dokonca by som povedal, že sa mi podobá na jednu v minulosti používanú od Yves Rocher), no behom chvíľky sa začne rozvíjať jej drevito-bylinkový základ a je to hneď o niečom inom :)

   Odstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám zásadní dotaz - odkud je ta "zebří" miska 😂 ? Viděl jsem ji jednou ve videu jedné americké vlogerky a od té doby ji sháním 😂

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>